Saloos Myrta 5 ml

Saloos Myrta 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 88 Kč

Rostlinná silice z myrty má intenzivní bylinně balzamickou vůni a dodá vašemu domovu uklidnující atmosféru. Pomáhá při chřipce či nachlazení a urychluje hojení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Myrta je esenciální olej vhodný zejména při použití do aromalampy, kdy na dlouhou dobu provoní váš domov. Vůně myrty je silně bylinná s pryskyřičnými a balzamickými tóny a je velice vhodná pro chvíle odpočinku a relaxace. Éterický olej z myrty můžete využít také při meditaci.

Rostlinná silice z myrty má silný zklidňující účinek na tělo i mysl. Pomáhá ve chvílích nadměrného psychického a fyzického vyčerpání a zmírňuje negativní dopady stresu na lidský organismus. Je doporučována také při nespavosti a problémech s nedostatkem koncentrace.

Myrta je zároveň skvělým pomocníkem při chřipce či nachlazení. Uvolňuje ucpané dutiny a pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest. Zmírňuje kašel a podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, díky čemuž urychluje hojení. Je využívána také při hemeroidech.

Zastavte se

Éterický olej Saloos Myrta je jako stvořený pro vaši aromalampu. Na dlouhodu dobu provoní váš domov a vytvoří v něm příjemnou relaxační atmosféru. Vůně myrty je velice intenzivní, snoubí se v ní blazamické a pryskyřičné tóny a je velice vhodná pro chvíle odpočinku. Prohlubuje relaxaci, pomůže vám vypnout a je mimořádně vhodná rovněž pro meditaci.

Proti stresu i napětí

Éterický olej z myrty je tak vhodný pro všechny, kdo si potřebují odpočinout a zapomenout na chvíli na všední starosti. Myrta má silné zklidňující účinky a pomůže vám od každodenního stresu. Uklidní rozbouřenou mysl a ponoří vás do hluboké relaxace. Esenciální olej z myrty je rovněž skvělým pomocníkem při poruchách spánku a koncentrace.

Při rýmě a nachlazení

Myrta má ale účinky také na vaše tělo. Působí příznivě na zdraví dýchacích cest a má podpůrný efekt při mnoha respiračních infekcích, zejména pak chřipce, rýmě a nachlazení. Pomáhá zprůchodnit dýchací cesty, podporuje rozpouštění hlenu a působí proti kašli. Zároveň podporuje regeneraci tkání, urychluje hojení a udržuje pokožku zdravou a krásnou. 

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Myrtus Communis Oil

Možné alergeny: Myrtus Communis Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.