Tierra Verde Mytí v kostce 165 g

Tierra Verde Mytí v kostce 165 g

Značka: Tierra Verde
Certifikáty: ECO GARANTIE
Certifikát ECO GARANTIE
Balení:
249
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks

Tuhé mýdlo pro použití v celé domácnosti. Účinně čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy a pere jemné prádlo. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Inovativní produkt Mytí vkostce od značky Tierra Verde pro použití v celé domácnosti. Účinně čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy (nerez, keramika, lamino, dřevo a sklo) a pere jemné prádlo.

Při práci s ním vás bude doprovázet svěží citrusová vůně bio esenciálního oleje vavřínu kubébového.

Při výrobě mýdlové kostky nejsou potřeba žádné konzervanty. Přirozenou vlastností mýdla je, že díky svému pevnému složení nevytváří živnou půdu pro bakterie jako podobné mycí prostředky na bázi vody.

Základem Mytí v kostce je kokosový olej. Je v biokvalitě z kontrolovaného zemědělství na Filipínách a Srí Lance. Tento olej má nejsilnější čisticí a odmašťovací účinky.

Mytí v kostce je vyrobeno ručně za použití tradičních řemeslných postupů. Přirozenou reakcí oleje a hydroxidu sodného – čistě přírodních látek – vzniká při výrobě glycerin. Jeho hlavní funkcí je hydratace a zamezování vysušování pokožky při každodenním používání.
Pro distribuci ani skladování není třeba žádný plastový obal. Při přepravě není zbytečně převážena voda. 

Složení a univerzální použití tohoto produktu představuje opravdovou alternativu pro všechny, kdo chtějí žít opravdu minimalisticky. Jeho používáním zjistíte, co je to skutečná jednoduchost v přístupu k mytí nádobí, praní i úklidu.

K čemu se používá

K mytí běžně špinavého nádobí.
K mytí různých druhů povrchů (nerez, keramika, dřevo a sklo).
K praní jemného prádla a k předepírání skvrn.

Jak se používá

Mytí nádobí

  • Lufu nebo kuchyňskou žínku namočte do vody, lehce vyždímejte a přejíždějte po kostce, dokud nevznikne dostatečné množství pěny. Pokud používáte kartáč na nádobí, namočte jej, lehce otřepejte. Na kostku příliš netlačte. Není třeba čekat na bohaté bubliny jako u konvenčních mycích přípravků – vzniklá pěna je jemná.
  • Pěnu použijte k mytí nádobí stejně jako gel na nádobí a důkladně opláchněte. Při silně znečištěném nádobí použijte nejprve silnější prostředek (Pomerančový odmašťovač nebo Biku – jedlou sodu pro odstranění připálenin).
  • Ze silně umaštěného nádobí nejprve odstraňte vrstvu tuku. Povrch otřete papírovým ubrouskem a vyhoďte do bioodpadu nebo do kompostu, kde se tuk vsáknutý do papíru snadno rozloží. Pokud nemáte možnost třídit bioodpad, tuk stáhněte nejprve gumovou stěrkou, slijte do nádoby na použité tuky a odevzdejte do sběrného dvora nebo k tomu určených míst.

Na úklid

  • Hadřík na úklid namočte do vody, lehce vyždímejte a přejíždějte po kostce, dokud nevznikne dostatečné množství pěny.
  • Mytí v kostce můžete také nastrouhat do kbelíku s vodou, nechat rozpustit a roztok použít k omývání povrchů. Hoblinky je možné nasypat také přímo na vlhký hadřík a povrchy pak omýt.

Praní v ruce

  • Po namočení prádla přejíždějte kostkou po skvrně. Vzniklou pěnu jemně vetřete do ošetřované tkaniny a opláchněte teplou vodou. Odolnější skvrny odstraňujte navlhčenou kostkou přímo. Na velmi odolné a zaschlé skvrny doporučujeme použít Žlučové mýdlo na praní.

Tip: V domácnosti se vám vyplatí mít hned tři kostky. Při běžném úklidu si s nimi vystačíte na mytí nádobí, čištění povrchů i lehké praní. Mytí v kostce je vynikající společník při cestování. Využijete ji k rychlému odstranění skvrn na oděvu nebo k šetrnému umytí nádobí v přírodě. Kostka nahřátá teplou vodou je měkčí a lépe se s ní pracuje. Tuto vlastnost využijete hlavně při praní prádla.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. 

Ostatní kategorie: Mýdla na praní, Jarní výprodej 2024

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Makovského náměstí 3147/2, Žabovřesky , 616 00 , Brno, Česká republika

Podrobné složení produktu

Složení:

Mýdlo (30%) , Citronan sodný, Glycerol, Kaolin, vavřín kubébový silice, Citral, d-limonene
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Ostatní informace / Bezpečnost:

Obsahuje citral, d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Složení:

Mýdlo (30%) , Citronan sodný, Glycerol, Kaolin, vavřín kubébový silice, Citral, d-limonene
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Ostatní informace / Bezpečnost:

Obsahuje citral, d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?