Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi 10 ml

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi 10 ml

  • Bez DPH 230 Kč

Éterický olej z této tajemné rostliny je přímo balzámem pro srdce a duši. Pomáhá při duševním vyčerpání, ulevuje od bolestí hlavy a stimuluje přirozené biologické pochody v organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi je přírodní rostlinná silice z tajemné byliny pocházející z Nepálu, které jsou často připisovány až magické vlastnosti. Je tradičně využívána buddhistickými mnichy k náboženským obřadům jako ozdravující kadidlo a je přidávána též do parfémů.

Nardostachys, neboli nepálsky jatamansi má blahodárné účinky na oběhový systém s podporuje správnou funkci srdce. Stimuluje biologické pochody v těle a působí příznivě na celý organismus. Pomáhá při obtížích s trávením a ulevuje od svalových křečí.

Éterický olej z Nardostachys jatamansi je také skvělým přípravkem pro péči o tělo a vlasy. Omlazuje pokožku, podporuje její přirozenou regenerační schopnost a zanechává ji vyhlazenou a zářící. Zároveň účinně ulevuje od bolestí, pomáhá při migrénách a nespavosti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.