Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi 10 ml

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Skladem na pobočce

Éterický olej z této tajemné rostliny je přímo balzámem pro srdce a duši. Pomáhá při duševním vyčerpání, ulevuje od bolestí hlavy a stimuluje přirozené biologické pochody v organismu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi je přírodní rostlinná silice z tajemné byliny pocházející z Nepálu, které jsou často připisovány až magické vlastnosti. Je tradičně využívána buddhistickými mnichy k náboženským obřadům jako ozdravující kadidlo a je přidávána též do parfémů.

Nardostachys, neboli nepálsky jatamansi má blahodárné účinky na oběhový systém s podporuje správnou funkci srdce. Stimuluje biologické pochody v těle a působí příznivě na celý organismus. Pomáhá při obtížích s trávením a ulevuje od svalových křečí.

Éterický olej z Nardostachys jatamansi je také skvělým přípravkem pro péči o tělo a vlasy. Omlazuje pokožku, podporuje její přirozenou regenerační schopnost a zanechává ji vyhlazenou a zářící. Zároveň účinně ulevuje od bolestí, pomáhá při migrénách a nespavosti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Nenašli jste to pravé? Co tohle?