Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi 10 ml

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi 10 ml

Značka: Chaudhary Biosys
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z této tajemné rostliny je přímo balzámem pro srdce a duši. Pomáhá při duševním vyčerpání, ulevuje od bolestí hlavy a stimuluje přirozené biologické pochody v organismu.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Chaudhary Biosys Nardostachys Jatamansi je přírodní rostlinná silice z tajemné byliny pocházející z Nepálu, které jsou často připisovány až magické vlastnosti. Je tradičně využívána buddhistickými mnichy k náboženským obřadům jako ozdravující kadidlo a je přidávána též do parfémů.

Nardostachys, neboli nepálsky jatamansi má blahodárné účinky na oběhový systém s podporuje správnou funkci srdce. Stimuluje biologické pochody v těle a působí příznivě na celý organismus. Pomáhá při obtížích s trávením a ulevuje od svalových křečí.

Éterický olej z Nardostachys jatamansi je také skvělým přípravkem pro péči o tělo a vlasy. Omlazuje pokožku, podporuje její přirozenou regenerační schopnost a zanechává ji vyhlazenou a zářící. Zároveň účinně ulevuje od bolestí, pomáhá při migrénách a nespavosti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: