Disana Natahovací vlňáčky 74/80

Disana Natahovací vlňáčky 74/80

Šikovné svrchní kalhoty miminku jednoduše natáhnete přes látkovou plenku. Zabrání protečení plenky, nikde neškrtí a zároveň mají termoregulační vlastnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Natahovací vlňáčky jsou pletené svrchní kalhotky, které vašemu dítku jednoduše natáhnete přes látkovou plenku. Jsou vyrobené z měkkého a prodyšného materiálu, který však současně brání protečení plenky. V pase a na nožičkách jsou opatřeny elastickými manžetami, jež přilnou k tělíčku, aniž by děťátko škrtily. Velikost 74 je určena pro menší miminka.

Modré vlňáčky budou slušet klukům i holkám. Jsou vyrobené ze 100% vlny, a díky tomu nedráždí pokožku a jsou krásně prodyšné. O nepromokavost materiálu se stará přirozeně obsažený lanolin. Nemusíte se tak obávat, že dojde k proniknutí vlhkosti z plenky na oblečení. Vlna má také výborné antibakteriální a termoregulační vlastnosti. V zimě zahřeje, v létě naopak zabrání pocení, a tím i vzniku nepříjemných opruzenin. Vlňáčky není třeba často prát. Použitá vlna má samočisticí schopnosti díky obsaženému lanolinu, takže kalhoty stačí po použití vyvětrat na čerstvém vzduchu.

Tip: Vlněné kalhotky schnou 24 hodin a více, proto doporučujeme mít v zásobě alespoň troje.

Údržba: Perte 1krát za 2-3 týdny, a to v ruce za použití speciálního prostředku na vlnu. Pečlivě promáchejte a vyždímejte. Nesušte na přímém slunci, radiátoru a v sušičce.

Barva: modrá

Výrobce: disana GmbH & Co.KG, Rosenstraße 26, 72805 Lichtenstein-Holzelfingen Německo, tel: +49 7129 4493, https://www.disana.de/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?