Eco Cosmetics Noční krém ženšen/granátové jablko 50 ml

Eco Cosmetics Noční krém ženšen/granátové jablko 50 ml

Noční krém chrání všechny typy pleti před známkami stárnutí i dehydratací díky extraktům ze ženšenu a granátového jablka. Rostlinné oleje a másla chrání před ztrátou pružnosti a vznikem prvních vrásek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Noční krém Eco Cosmetics chrání všechny typy pleti před známkami předčasného stárnutí i dehydratací díky extraktům ze ženšenu a granátového jablka. Výživný krém obsahuje množství rostlinných olejů a másel, které pleť nejenom bohatě vyživují, ale také chrání před dehydratací, ztrátou pružnosti a vznikem prvních vrásek.

Noční krém v sobě spojuje sójový a jojobový olej s bambuckým máslem. Tyto látky jsou plné nanasycených masných kyselin, vitaminů a antioxidantů, pokožku brání před vysušením i známkami předčasného stárnutí. Obzvlášť antioxidanty udržují pleť pružnou, vláčnou na dotek a projasněnou na pohled. Rostlinné oleje společně s extrakty z granátového jablka a ženšenu všechny typy pokožky aktivně posilují a podporují regeneraci pleti během spánku. Pokožka je ráno jemná, svěží a odpočatá.

Použití: Malé množství krému aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Typy pleti: normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: eco cosmetics GmbH & Co. KG, Hildesheimerstr. 353, D-30880 Laatzen Německo, www.eco-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Spokojenost / Kristýna 11. 11. 2016 09:38

Velmi dobrý krém, dostatečně hydratuje po dlouhou dobu, vytváří na pleti pocit pohody, vhodný pro citlivou a suchou pleť - ani po několika týdnech používání se neobjevilo žádné podráždění - což je u mě velmi častý problém. Není to krém, ze kterého máte skvělý pocit hned po nanesení, nevoní tak jako jiné, ale jeho kvality posoudíte po několika hodinách a dnech.

Celkem dobrý / Kateřina 17. 8. 2018 20:23

Krém hezky zvláčňuje, vhodný i pro pleť suchou a citlivou. Pro dokonalý pocit hydratace ale musím nanést docela velké množství. Moc se mi líbí vůně, krém nedráždí a pleť vyživuje po dlouhou dobu. Doporučuji.

Super / Monika 22. 11. 2017 20:01

Za mě nejlepší krém, už jiný nekupuju. Jsem věrná této značce :-) Krásně se nanaší, vstřebává, hydratuje, stačí málo, dlouho vydrží....

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?