Prohlédněte si vaše seznamy přání

Naobay Ochranný sprchový šampon 250 ml

Naobay Ochranný sprchový šampon 250 ml

Značka: Naobay
Certifikáty: FSC, Ecocert
Certifikát FSCCertifikát Ecocert
Balení:
349

Ochranný sprchový šampon pečuje o pokožku celého těla i vlasy díky výživnému složení se šťávou z Aloe vera a měsíčkem lékařským. Má výrazné zklidňující účinky a v pokožce uzamyká hydrataci.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Ochranný sprchový šampon NAOBAY pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky jemnému výživnému složení na základě šťávy z Aloe vera a měsíčkového výtažku. Šampon spolehlivě myje pokožku těla i vlasy, odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz a zároveň je k pokožce šetrný, nedráždí ji, ani nevysušuje.

Jemné složení sprchového šamponu myje pokožku celého těla díky jemnému zklidňujícímu složení na základě rostlinných tenzidů a šťávy z Aloe vera. Šampon vytvoří krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty i přebytečný kožní maz, aniž by docházelo k dehydrataci či podráždění pokožky.

Šampon je velice jemný, pleť chrání a zklidňuje nejen díky obsaženému Aloe vera, ale také výtažku z heřmánku lékařského. Univerzální šampon šetrně myje celé tělo, odstraňuje nečistoty a současně pleť chrání a zjemňuje díky vysokému podílu rostlinných výtažků.

Použití: Malé množství šamponu naneste na vlhkou pokožku celého těla i vlasy a lehkou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Ostatní kategorie: Sprchové gely

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1 , 46470, MASSANASSA - Valencia, Španělsko , tel: 96 125 00 31

Z blogu (1)

Sofistikovaná péče o pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: