Naobay Ochranný sprchový šampon 250 ml

Naobay Ochranný sprchový šampon 250 ml

  • Bez DPH 288 Kč

Ochranný sprchový šampon pečuje o pokožku celého těla i vlasy díky výživnému složení se šťávou z Aloe vera a měsíčkem lékařským. Má výrazné zklidňující účinky a v pokožce uzamyká hydrataci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranný sprchový šampon NAOBAY pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky jemnému výživnému složení na základě šťávy z Aloe vera a měsíčkového výtažku. Šampon spolehlivě myje pokožku těla i vlasy, odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz a zároveň je k pokožce šetrný, nedráždí ji, ani nevysušuje.

Jemné složení sprchového šamponu myje pokožku celého těla díky jemnému zklidňujícímu složení na základě rostlinných tenzidů a šťávy z Aloe vera. Šampon vytvoří krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty i přebytečný kožní maz, aniž by docházelo k dehydrataci či podráždění pokožky.

Šampon je velice jemný, pleť chrání a zklidňuje nejen díky obsaženému Aloe vera, ale také výtažku z heřmánku lékařského. Univerzální šampon šetrně myje celé tělo, odstraňuje nečistoty a současně pleť chrání a zjemňuje díky vysokému podílu rostlinných výtažků.

Použití: Malé množství šamponu naneste na vlhkou pokožku celého těla i vlasy a lehkou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?