Logona Oční krém, Bio Růže 15 ml

Logona Oční krém, Bio Růže 15 ml

  • Bez DPH 417 Kč

Oční krém Růže a Aloe vera díky svému jedinečnému složení tvořenému růžovou vodou, kyselinou hyaluronovou a šťávou z Aloe zajišťuje pleti dostatek hydratace a přirozeně ji zpevňuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Oční krém Logona Růže a Aloe vera díky svému jedinečnému složení tvořenému růžovou vodou, kyselinou hyaluronovou a šťávou z Aloe vera zajišťuje pleti dostatek hydratace a přirozeně ji zpevňuje. Růžová voda zajistí hydrataci i v hlubokých vrstvách pokožky, a zároveň ji jemně vypíná a revitalizuje. Navíc má výrazné zklidňující a vyživující účinky a efektivně posiluje přirozenou regenerační schopnost pleti.

Lehký oční krém obsahuje kromě vzácné růžové vody také kyselinu hyaluronovou a šťávu z Aloe vera, jejichž kombinace pleti zajistí dostatek blahodárné hydratace i osvěžení, vypíná jemné vrásky a linky. Kromě toho působí jako prevence proti vzniku nových vrásek a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Oční krém obsahuje kombinaci sojového, meruňkového, slunečnicového a hroznového oleje, čímž je zajištěna dokonalá výživa pleti. Olej z hroznových jadérek navíc pleť zpevňuje a posiluje, zatímco meruňkový olej zajistí její zklidnění a regeneraci. Hloubkovou výživu pleti ještě znásobuje bambucké máslo, které je bohaté na řadu prospěšných látek a pomáhá minimalizovat vznik vrásek. Extrakt ze světlíku lékařského vypíná jemné vrásky pod očima, zároveň rozjasňuje pokožku očního okolí a eliminuje zašedlou unavenou pokožku.

Použití: Ráno a večer vklepejte malé množství krému do očištěné pleti očního okolí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?