Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 100 ml

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 100 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
319
Momentálně vyprodané na e-shopu

Bio olej z černého kmínu má protizánětlivé a antibakteriální účinky a je vhodný pro vnitřní i vnější užití. Podporuje regeneraci a hojení, posilouje imunity a je vhodný i při alergiích.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(7)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bio olej z černého kmínu Nobilis Tilia má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky, posiluje celý organismus a působí pozitivně při vnitřním i vnějším užití. Pravidelné vnitřní užití aktivně posiluje imunitu, pomáhá proti alergiím, astmatu i senné rýmě.

Za studena lisovaný olej z černého kmínu je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a také antibakteriální kyselinu llinolovou. Díky tomuto bohatému složení stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, ale také ulevuje při onemocnění dýchacích cest, působí antispazmaticky, a dokonce také antibakteriálně. Olej z černého kmínu se proto s oblibou využívá k léčbě nejrůznějších alergií, senné rýmě i astmatu, ale také při zažívacích obtížích.

Olej má skvělé regenerační účinky i na pleť, aktivně ji hojí, posiluje a chrání před vznikem zánětů. Je tak výborným pomocníkem při léčbě ekzémů, lupénky i jiných kožních onemocnění. Také napomáhá léčbě kožních mykóz, pokožku posiluje, vyživuje do hloubky a chrání ji před opětovným poškozením.

Síla černého kmínu

Olej z černého kmínu Nobilis Tilia využívá prospěšných vlastností této rostliny a díky formě oleje je velice dobře vstřebatelný do organismu. Je vyráběný v bio kvalitě a neobsahuje žádné přidané syntetické ingredience či konzervanty. Černý kmín je jedním z velkých tajemství tradičního léčitelství a byl velíce oblíben pro léčbu mnoha nemocí.

Antibakteriální účinek

Černý kmín dokáže omezovat množení škodlivých mikroorganismů a má antibakteriální vlastnosti. Díky tomu působí jako skvělá prevence proti zánětlivým onemocněním a infekcím. Posiluje celkovou obranyschopnost organismu, silně stimuluje imunitní systém a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Působí pozitivně při vnějším i vnitřním užití.

Na vysoký cholesterol

Olej z černého kmínu dokáže účinně stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi, a chrání tak před velice častými kardiovaskulárními onemocněními. Vysoký cholesterol je právem považovaný za novodobou hrozbu a olej z černého kmínu díky množství nenasycených mastných kyselin a kyselině linolové pomáhá jeho hladinu normalizovat, a bránit tak usazování tuků ve stěně cév.

Zmírnění alergických projevů

Olej z černého kmínu Nobilis Tilia je velice oblíbeným preparátem působícím jako podpora při onemocněních alergického charakteru. Pomáhá zmírnit reakce z přecitlivělosti například při astmatu a senné rýmě. Zároveň také působí příznivě při širokém spektru kožních onemocnění, jako je lupénka, ekzém či velmi časté kožní mykózy.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou pokožku ráno a/nebo večer a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1-2x denně 30 minut před jídlem alespoň po dobu 3 týdnů.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (7)

6 důvodů pro 100% rostlinné oleje

Co znamenají kruhy pod očima? Oslabení ledvin

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Na prdíky s kmínem

Něco na tom kmínu je

Pupínkový detektiv: komedogenní oleje

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny