Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 100 ml

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 100 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Bio olej z černého kmínu má protizánětlivé a antibakteriální účinky a je vhodný pro vnitřní i vnější užití. Podporuje regeneraci a hojení, posilouje imunity a je vhodný i při alergiích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio olej z černého kmínu Nobilis Tilia má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky, posiluje celý organismus a působí pozitivně při vnitřním i vnějším užití. Pravidelné vnitřní užití aktivně posiluje imunitu, pomáhá proti alergiím, astmatu i senné rýmě.

Za studena lisovaný olej z černého kmínu je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a také antibakteriální kyselinu llinolovou. Díky tomuto bohatému složení stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, ale také ulevuje při onemocnění dýchacích cest, působí antispazmaticky, a dokonce také antibakteriálně. Olej z černého kmínu se proto s oblibou využívá k léčbě nejrůznějších alergií, senné rýmě i astmatu, ale také při zažívacích obtížích.

Olej má skvělé regenerační účinky i na pleť, aktivně ji hojí, posiluje a chrání před vznikem zánětů. Je tak výborným pomocníkem při léčbě ekzémů, lupénky i jiných kožních onemocnění. Také napomáhá léčbě kožních mykóz, pokožku posiluje, vyživuje do hloubky a chrání ji před opětovným poškozením.

Síla černého kmínu

Olej z černého kmínu Nobilis Tilia využívá prospěšných vlastností této rostliny a díky formě oleje je velice dobře vstřebatelný do organismu. Je vyráběný v bio kvalitě a neobsahuje žádné přidané syntetické ingredience či konzervanty. Černý kmín je jedním z velkých tajemství tradičního léčitelství a byl velíce oblíben pro léčbu mnoha nemocí.

Antibakteriální účinek

Černý kmín dokáže omezovat množení škodlivých mikroorganismů a má antibakteriální vlastnosti. Díky tomu působí jako skvělá prevence proti zánětlivým onemocněním a infekcím. Posiluje celkovou obranyschopnost organismu, silně stimuluje imunitní systém a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Působí pozitivně při vnějším i vnitřním užití.

Na vysoký cholesterol

Olej z černého kmínu dokáže účinně stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi, a chrání tak před velice častými kardiovaskulárními onemocněními. Vysoký cholesterol je právem považovaný za novodobou hrozbu a olej z černého kmínu díky množství nenasycených mastných kyselin a kyselině linolové pomáhá jeho hladinu normalizovat, a bránit tak usazování tuků ve stěně cév.

Zmírnění alergických projevů

Olej z černého kmínu Nobilis Tilia je velice oblíbeným preparátem působícím jako podpora při onemocněních alergického charakteru. Pomáhá zmírnit reakce z přecitlivělosti například při astmatu a senné rýmě. Zároveň také působí příznivě při širokém spektru kožních onemocnění, jako je lupénka, ekzém či velmi časté kožní mykózy.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou pokožku ráno a/nebo večer a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1-2x denně 30 minut před jídlem alespoň po dobu 3 týdnů.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?