Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 1 l

Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 1 l

Oplach do myčky nádobí Yellow and Blue dodává lesk bez potřeby dalšího leštění nejen skleněnému nádobí. Obsažené látky také zabrání usazování kapiček vody na nádobí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Oplach do myčky nádobí Yellow and Blue dodává lesk bez potřeby dalšího leštění nejen skleněnému nádobí. Obsažené látky dodají nádobí perfektní lesk a současně zabrání usazování kapiček vody a vodního kamene. Obsažená kyselina citronová nejen že odstraňuje zbytky jídla, ale také rozpouští vodní kámen, a prodlužuje tak životnost myčky.

Kvasný líh v kombinaci s kyselinou citronovou spolehlivě dodají nádobí lesk a zabrání opětovnému usazení nečistot či kapek vody. Nejen skleněné nádobí tak bude lesklé, aniž by se muselo po vyndání z myčky leštit. O případné zbytky jídla, které se nerozpustily během samotného mytí, se postarají rostlinné tenzidy. Jednoduché přírodní složení snadno dosáhne čistého lesklého nádobí a současně je šetrné k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně vyskytující se látky, a nezatěžují tak přírodu.

Použití: Leštidlo nalijte do příslušného zásobníku myčky. Doplňte v okamžiku, kdy se rozsvítí kontrolka.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Líh kvasný, Kyselina citronová, Neiontové tenzidy

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?