Saloos Orient 10 ml

Saloos Orient 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 83 Kč

Směs přírodních éterických olejů vás zanese až do dalekého Orientu. Harmonická kompozice kořeněných, sladkých a květinových tónů probudí všechny vaše smysly a navodí pocit uvolnění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Orient je směs čistých esenciálních olejů, které mají výraznou vůni a dodají vašemu domovu příjemnou atmosféru. Tato vonná kompozice je vhodná zejména k použití do aromalampy a během krátkého času zaplní vaši domácnost okouzlující vůni, jenž navodí pocit relaxace.

Tato směs éterických olejů je sestavena z jednotlivých složek tak, aby se vzájemně doplňovaly a podporovaly svůj účinek. Výhodou esenciálních olejů je, že voní dlouho a mají příznivý aromaterapeutický efekt na tělo i mysl. Éterické oleje ihned neutralizují nepříjemné pachy a zanechávají příjemnou vůni.

Tato variace vám přiblíží atmosféru dalekého Orientu a přenese vás do exotických krajin. Kořeněné tóny se mísí s všeobklopujícím sladkým aroma a společně vytvářejí dokonalý obraz tradičních trhů, potemnělých čajoven a barevného koření. Směs má silný uklidňující efekt a je skvělá pro každodenní chvíle vašeho odpočinku.

Přeneste se do exotiky

Vůni dálek vám přinese tato jedinečná aromaterapeutická směs Orient. Vonná kompozice vám evokuje slastné okamžiky letní dovolené a připomene vám exotické dálavy plné lákavých vůní a chutí. Tato intenzivní a omamná vůně zahalí vaši domácnost do kořeněných a sladkých tónů, které působí jak na vaše tělo, tak i mysl mocnými aromaterapeutickými účinky.

Kořeněné tóny orientu

Variace Orient od Saloos ihned provoní vaši domácnost, úspěšně minimalizuje všechny nepříjemné pachy a zanechá dlouhou stopu. Orient je vůně, která je ideální nejen na dlouhé zimní večery, oceníte ji zejména ve chvílích relaxace a je vhodná i pro meditaci. Pomáhá prohloubit odpočinek, revitalizovat tělo i mysl a nabrat potřebné síly.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vonné esence jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky. Díky aromaterapeutickým směsím Saloos tak vždy vytvoříte ve svém domově jedinečnou a harmonickou atmosféru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.