Nobilis Tilia Osvěžovač vzduchu citron 200 ml

Nobilis Tilia Osvěžovač vzduchu citron 200 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 200 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 288 Kč

Citronový osvěžovač vzduchu má výborné pročišťující vlastnosti, dezinfikuje vzduch a povzbuzuje celý organismus. Svěží vůně citronů povzbuzuje, zlepšuje náladu a napomáhá koncentraci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Citronový osvěžovač vzduchu Nobilis Tilia má výborné pročišťující vlastnosti, dezinfikuje vzduch a povzbuzuje celý organismus. Svěží vůně citronů povzbuzuje, zlepšuje náladu a napomáhá koncentraci. Tato vůně je díky svým dezinfekčním schopnostem vhodná pro prostory se zvýšenou koncentrací lidí, jako jsou kanceláře či čekárny.

Citronový éterický olej má výraznou svěží vůni, která povzbudí tělo i mysl a přenese vás do slunných letních dní. Vůně citrusů stimuluje koncentraci, osvěžuje mysl a pomáhá se lépe soustředit na náročné stresující aktivity. Citron má také výborné dezinfekční antiseptické účinky, čistí vzduch a usnadňuje dýchání nejen při nachlazení. Díky dezinfekčním účinkům je sprej vhodný pro osvěžení vzduchu v přeplněných místnostech, jako jsou čekárny u lékaře, ale také kanceláře.

Pro váš útulný domov

Osvěžovač vzduchu Nobilis Tilia provoní vaši domácnost osvěžující citrusovou vůní, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy včetně zápachu z cigaret a vytvoří optimistickou a energizující atmosféru. Díky praktickému mechanickému sprejovému aplikátoru je osvěžovač vzduchu vždy připraven k použití a hodí se jak do domácnosti, tak do kanceláře či veřejných prostor.

Svěží vůně

Osvěžovače vzduchu můžete střídat podle nálady. Citrusová varianta obsahuje éterický olej z citronové kůry, který dodává osvěžovači skutečně jiskrnou vůni. Vůně citrusů pomáhá při únavě a vyčerpání, obnovuje energetické zásoby a dodává dobrou náladu a optimismus. Citron také zlepšuje koncentraci, pomáhá při chronické únavě a stresu.

Přírodní složení

Na rozdíl od klasických konvenčních osvěžovačů vzduchu nenajdete v osvěžovači od Nobilis Tilia žádné zbytečné syntetické složky. Skládá se pouze z ethanolu v kosmetické kvalitě a éterických olejů, které se rychle rozptýlí ve vzduchu a nezatěžují váš organismus. Éterické oleje navíc aromaterapeuticky působí na psychické i fyzické aspekty organismu a dokážou ovlivnit vaši náladu.

Použití: Malé množství spreje rozprašte do volného prostoru v místnosti. Nevdechujte.

Tip: Vůně citrusů odpuzuje hmyz. Sprej je tak i vhodným přírodním repelentem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kosmetický ethanol, Éterický olej z citrusové kůry

Možné alergeny: Kosmetický ethanol, Éterický olej z citrusové kůry

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: citrusová

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?