Annemarie Börlind Osvěžující čisticí gel, Energynature 125 ml

Annemarie Börlind Osvěžující čisticí gel, Energynature 125 ml

Skladem 3 - 5 ks

Osvěžující gel Energynature je skvělým pomocníkem pro každodenní péči o suchou a normální pleť ve věku 20 až 30 let. Oživuje vzhled pokožky, sjednocuje barevný tón a chrání ji před známkami stárnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Osvěžující čisticí gel Annemarie Borlind Energynature odličuje náročnou pokožku obličeje a povzbuzuje její zdravý vzhled. Výtažky z kofeinu stimulují prokrvení pleti a lehce ji tonizují. Podporují zdravý tón a současně pleť důkladně čistí.

Osvěžující gel je skvělým pomocníkem pro každodenní péči o suchou a normální pleť ve věku 20 až 30 let. Oživuje vzhled pokožky, sjednocuje barevný tón pleti a chrání ji před prvními známkami stárnutí. Osvěžující gel aktivně pečuje o pleť za pomoci výtažků z kofeinu a argininu. Pleť po dvacítce zpevňuje a dodává jí pěstěný vzhled a sjednocenou barvu. Kofein stimuluje prokrvení pleti a podporuje tak proti mdlé povadlé pokožce.

Použití: Malé množství gelu aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou pokožku obličeje a krouživými pohyby napěňte. Vyhněte se okolí očí. Vydatně opláchněte čistou vodou.

Typy pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Svěží nejen pro 20 až 30 let / Mo-nika 22. 11. 2017 21:58

Je gelové konzistence, krásně voní po růžích, i když obsahuje kofein, záhada. Cítíte, jak účinně pracuje na zvlhčené pleti (tvoří se pěna), po smytí vodou je viditelný efektivní a osvěžující účinek. Překvapená je i moje mnohem starší pleť.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?