Eco Cosmetics Pleťový čistící gel zelený čaj/vinné listy 125 ml

Eco Cosmetics Pleťový čistící gel zelený čaj/vinné listy 125 ml

  • Bez DPH 181 Kč

Čistící pleťový gel Eco Cosmetics s obsahem zeleného čaje a vinných listů pečuje o všechny typy pokožky během odličování. Rostlinné extrakty pokožku zjemňují, chrání ji před podrážděním a dodávají zdravý vzhled. Složení je bohaté na antioxidanty, které pomáhají předcházet předčasnému stárnutí pokožky, čistící gel také pleť projasňuje, barevně sjednocuje a posiluje.

Pleťový gel šetrně rozpouští pleťový make-up i usazené nečistoty, aniž by pokožku obličeje nadměrně vysušoval. Rostlinné tenzidy šetrně umyjí, zatímco extrakty o pokožku pečují. Výtažky z vinných listů a zeleného čaje jsou plné posilujících antioxidantů a vitaminů, projasňují a sjednocují vzhled pokožky. Současně ji chrání před ztrátou pružnosti a eliminují vznik prvních vrásek.

Použití: Malé množství gelu naneste na vlhkou pokožku obličeje a lehkou masáží napěňte. Vyhněte se okolí očí. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Používejte podle potřeby ráno a/nebo večer.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Čistící pleťový gel 75 ml

Čistící pleťový gel Faran šetrně odličuje a současně pečuje o všechny typy pleti díky jemnému přírodnímu složení bez obsahu vody. Gel je plný rostlinných výtažků a olejů, které spolehlivě rozpouští make-up i přebytečný