Weleda Parfémová voda Agrume 50 ml

Weleda Parfémová voda Agrume 50 ml

Parfémová voda Argume Jardin de Vie přináší svěží energickou vůni s tóny citrusových plodů doplněnou o syté santalové dřevo. Lehká mírně nasládlá vůně ovoce připomíná teplé léto.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Argume Weleda Jardin de Vie přináší svěží energickou vůni s tóny citrusových plodů doplněnou o lehce nahořklý rakytník a syté santalové dřevo. Lehká mírně nasládlá vůně ovoce ze všeho nejvíce připomíná teplé léto a stejně tak se pro teplé měsíce roku i skvěle hodí.

Parfémová voda Argume vás potěší svěží jiskřivou vůní citrusových plodů s jemnými tóny hořkého ovocného rakytníku a teplým sytým santalovým dřevem. Srdce parfémové vody tvoří exotické květinové tóny ylang ylang, které postupně přecházejí do lehkých pudrových tónů. Květinové tóny se spojují s hořkým šťavnatým grapefruitem, sladkou voňavou mandarinkou a jsou podtrženy harmonickým sladkým santalovým dřevem.

Spojení éterických olejů tvoří jedinečnou, lehkou a přesto povzbuzující vůni, která vám snadno navodí dobrou náladu a přenese vás do teplých slunečných letních dní.

Vůně přírody

Parfémová voda Argume od Weledy vás pohltí citrusovými a bylinnými tóny s kapkou sladkosti a dodá vám okouzlující vůni na dlouhé hodiny. Vůně této přírodní parfémové vody není tvořena syntetickými ingrediencemi, ale směsí éterických olejů, které působí ve vzájemné rovnováze a vytvářejí jedinečnou kompozici plnou slunce, zdraví a energie. 

Osvěžující rakytník

V této parfémové vodě hraje hlavní roli rakytník, který je rostlinou velice zajímavou. Jeho plody mají zářivou oranžovou barvu a vůně rakytníku je podobná pomeranči a jiným známým citrusům. Má v sobě mírnou nakyslost, sladkost i hořkost zároveň, působí příznivě na psychiku a dokáže dodat potřebnou energii ve chvílích vyčerpání či stresu.

Jiskřivá vůně

Svěží rakytník je pak kombinován se santalovým dřevem, které je naopak velmi zemité a působí exoticky. Santalové dřevo má zklidňující a harmonizující vliv na tělo a mysl a spolu s rakytníkem pak vytváří úchvatnou kompozici. Květinové tóny jsou přisouzeny vůni ylang ylang, která vás okouzlí a zanechá nezapomenutelný dojem. Citrusová vůně je pak dotažena k dokonalosti pomocí esence z grapefruitu a sladké mandarinky.

Použití: Aplikujte na pulzní body kdykoliv během dne. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Vůně: citrusová

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?