Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Les Fleurs de Bach Parfémová voda energetizující, Vivacités de Bach 30 ml

Les Fleurs de Bach Parfémová voda energetizující, Vivacités de Bach 30 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
920
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Parfémovaná voda s unikátní kořeněně dřevitou vůní ve vás probudí nový příval energie a vnese do vašeho života radost a vitalitu. Jedinečná aromaterapeutická kompozice působí na všechny vaše smysly.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Les Fleurs de Bach Parfémovaná voda energizující Vivacité(s) de Bach probudí všechny vaše smysly a pohltí vás svou výraznou kořeněnou vůní, jež je vhodná pro ženy i pro muže. Tato vyvážená kompozice intenzivních dřevitých a pikantně kořeněných tónů působí velice smyslně a ihned promění všechnu vaši vnitřní sílu v pozitivní energii.

Parfém je vytvořen tak, aby vnesl do vašeho života radost a vitalitu. Přináší pocit důvěrně známého a posiluje vaše každodenní jistoty. Působí příznivě při dlouhodobém stresu, nedostatku energie či chronické únavě. Aktivuje centrální nervový systém a napomáhá harmonizovat tělesné i duševní pochody tak, aby organismus fungoval s co největší efektivitou v souladu s jeho přirozenými potřebami.

Parfémy Les Fleurs de Bach vycházejí z Bachovy květové terapie a obsahují směs exkluzivních rostlinných výtažků sestavenou tak, aby nejen krásně voněla, ale zároveň harmonizovala vaše emoce. Výroba těchto parfémovaných vod je založena na ruční práci speciálně vyškolených odborníků. Mimořádná pečlivost při výběru ingrediencí a unikátní vonné variace činí z parfémů Les Fleurs de Bach nezapomenutelný zážitek.

Použití: Naneste dle potřeby na čistou pokožku. Zvláštní pozornost věnujte místem se zvýšeným prokrvením, jako jsou zápěstí, krk či oblast za ušními lalůčky.

Ostatní kategorie: Bachovy parfémy a toaletky

Vůně: kořeněná

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles , 75017, Paříž, Francie

Z blogu (3)

7 smrtelných hříchů a jak se s nimi vypořádat pomocí Bachovy květové terapie

Emoční tělo je mostem mezi tělem a duší

Jak si vybrat tu pravou vůni

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: