Weleda Parfémová voda Rose 50 ml

Weleda Parfémová voda Rose 50 ml

Parfémová voda Rose Jardin de Vie přináší romantickou vůni růžových květů s exotickými pudrovými tóny ylang ylang. Jedinečná jemná vůně s pikantními podtóny působí harmonicky na mysl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Parfémová voda Rose Weleda Jardin de Vie přináší romantickou vůni růžových květů s exotickými pudrovými tóny ylang ylang. Jedinečná jemná květinová vůně s pikantními podtóny působí harmonicky na mysl a zároveň vás zahalí do jemné, typicky ženské vůně.

Parfémová voda Rose vás okouzlí lehkou květinovou vůní s pudrovými, mírně pikantními tóny. Lehce nasládlá vůně růžových růží se svěžími tóny geránia a exotickým pudrovým ylang ylang tvoří jedinečné uklidňující spojení připomínající vlahé jarní večery. Srdce parfémové vody tvoří růže doplněná o květinové tóny a především citrusový bergamot a kořeněné syté cedrové dřevo.

Spojení éterických olejů tvoří lehkou uklidňující vůni, která příjemně naladí, zklidní a potěší vaše smysly. Parfémová voda Rose se báječně hodí na jaro a léto, do období, kdy růžové růže kvetou.

Vůně přírody

Parfémová voda Rose od Weledy pohltí všechny vaše smysly díky omamné a přirozené vůni královny květin - růže. Vůně této přírodní parfémové vody není tvořena syntetickými ingrediencemi, ale směsí éterických olejů, které působí ve vzájemné rovnováze a vytvářejí omamný obláček, který vás zahalí do vůně, jež je přímo synonymem ženskosti a harmonie.

Okouzlující růže

Žádná květina není tak opěvována pro svou jedinečnost, jako právě růže, i proto je její vůně od pradávna symbolem ženskosti, krásy a ušlechtilosti. Výrazné květinové tóny růže jsou doplněny dalšími složkami, které ji skvěle doplňují a naopak ji dokážou ještě více pozvednout. Květinové složky zastupuje mimo jiné ylang ylang se svým exotickým potenciálem, který zklidňuje mysl a probouzí smysly.

Jemná a ženská vůně

Vůně geránia pak dodává této parfémové vodě kapku svěžesti. Vůně na bázi růže pak skvěle funguje spolu s dřevitými tóny, které kde zastupuje mírně kořeněné cedrové dřevo. Citrusový bergamot dodává vůni jiskru a upoutá vaši pozornost. Tato vůně je skvělá pro celoroční používání, ale přidanou hodnotu získá zejména v době, kdy kvete její hlavní ingredience - na jaře a v létě. 

Použití: Aplikujte na pulzní body kdykoliv během dne. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Vůně: květinová

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?