Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett Pěnivé mýdlo pro děti s měsíčkem 1 l

Sonett Pěnivé mýdlo pro děti s měsíčkem 1 l

Jemné pěnivé mýdlo s měsíčkem zanechá citlivou dětskou pokožku krásně hebkou a čistou, nedráždí ji a jeho sladká ovocná vůně učaruje nejen dětem, ale i dospělým.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pěnivé mýdlo pro děti Sonett s měsíčkem obratem udělá z umývání rukou oblíbenou činnost. Skvěle se hodí na mytí choulostivé dětské pokožky a lze jej použít také jako pěnu do koupele. Jeho sladkou ovocnou vůni si děti zamilují a již se nebudou chtít koupat v ničem jiném. 

Měsíček lékařský se svými protizánětlivými a hojivými účinky řadí mezi zdraví velmi prospěšné bylinky a mýdlo je díky němu velice jemné a šetrné k pokožce. Pomůže s hojením drobných ranek a oděrek a zanechá pokožku krásně hebkou, čistou a provoněnou. 

Nejenže je mýdlo díky svému přírodnímu složení šetrné k pokožce a nedráždí ji, ale zároveň je také velice ohleduplné k životnímu prostředí. Obal je zcela recyklovatelný a mýdlo samotné se během několika hodin až dní ve vodě zcela rozloží na složky, které se v přírodě vyskytují naprosto přirozeně. 

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Použití: Malé množství mýdla naneste na navlhčené ruce a napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Milena 4. 8. 2018 21:02

Skvělý mycí gel. Dříve jsem zkoušela mýdlový oříšek, ale Sonett je mnohem lepší. Více pění, a tím pádem ho stačí daleko méně. Nádobí bez problémů odmastí a ruce po něm nejsou vysušené.

/ Soňa 29. 7. 2019 19:11

Mýdlo vcelku hezky voní. NIcméně je velice řídké, takže hodně teče a jako pěna do koupele rozhodně použít nejde, udělá pár bublinek, ale za minutu je po nich, jen voda voní.

jako pěna rozhodně ne! / Michaela 19. 8. 2019 20:53

Mám ráda firmu Sonett, ale tohle mýdlo už nikdy nekoupím. Jako pěna naprosto nepoužitelné, nepění v podstatě vůbec. Na klasické mýdlo je zase strašně tekuté.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?