I+M Naturkosmetik Pleťová voda Phyto-Balance 150 ml

I+M Naturkosmetik Pleťová voda Phyto-Balance 150 ml

Pleťová voda účinně čistí a tonizuje smíšenou pokožku, navrací jí do rovnováhy a chrání ji před vznikem nadměrných nedokonalostí a ucpaných pleťových pórů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťová voda I+M Phyto-Balance smíšenou pokožku osvěžuje, tonizuje a navrací jí zdravý pěstěný vzhled. Obsažené rostlinné výtažky stabilizují funkce mazových žláz, pokožku zmatňují a napomáhají její regeneraci.

Bylinné výtažky z meduňky, fenyklu, chmele a mnohých dalších napomáhají regeneraci pokožky, zatímco extrakt ze slézu stabilizuje nadměrnou funkci mazových žláz. Pokožka se tak méně mastí, je čistší a méně náchylná k tvorbě nedokonalostí.

Bylinné extrakty v kombinaci s rostlinným alkoholem pleť tonizují, lehce stahují pleťové póry a odstraňují z nich usazený kožní maz, make-up i jiné nečistoty. Tonizující pleťová voda pokožku dezinfikuje, napomáhá hojení nedokonalostí a současně předchází jejich opětovnému vzniku.

Použití: Pleťové tonikum aplikujte přímo na pokožku obličeje a za pomoci vatového tamponu pleť dočistěte. Poté naneste pečující krém či fluid. Tonikum používejte obzvlášť ráno, pleťové póry se zatáhnou a budou odolnější vůči nečistotám z okolí.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťovou vodou v kombinaci s ostatními produkty z řady Phyto-Balance.

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: i+m Naturkosmetik Inge Stamm GmbH, Greifswalder Straße 214, 10405 Berlin Německo, www.imnaturkosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?