Farfalla Pleťová voda po holení Alchemist 2 ml

Farfalla Pleťová voda po holení Alchemist 2 ml

Velice charismatická vůně vody po holení vám dodá okouzlující dojem a podtrhne vaši osobnost. Kombinace jiskrného bergamotu s exotickými tóny kadidla a tolu balzámu působí velmi charismaticky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Farfalla Pleťová voda po holení Alchemist byla vytvořena pro muže, kteří milují život a všechny jeho aspekty. Její okouzlující vůně s mírnou dávkou extravagance je určena pro muže s živou kreativní myslí, umělce života a alchymisty dnešní doby. Tato voda po holení dokonale doplní vaši jedinečnou osobnost, probudí vaše smysly a okamžitě zklidní vaši pokožku po každodenním oholení. 

Voda po holení je nezbytným doplňkem v péči o pleť díky svým tonizujícím účinkům. Napomáhá stahovat póry pokožky a mírnit případné podráždění. Výtažek z vilínu virginského působí lehce antibakteriálně, zabraňuje vzniku pupínků po holení a osvěžuje pleť. Spolu z extraktem ze rmence sličného pak pečuje o pokožku a zanechává ji jemnou a vláčnou.

Působivá vůně této vody po holení je tvořena mírně hořkými citrusovými tóny bergamotu v kombinaci s omamným indickým jasmínem. Exotické aroma kadidla pak dodává vůni na eleganci a působí velmi maskulinně. Je podpořeno esenciálními oleji z tolu balzámu a zemitým tabákem, jenž přináší živočišný nádech. Tato unikátní voda po holení se smyslnou parfemací je skvělou volbou pro muže, kteří vědí, co chtějí.

Použití: Jemně vetřete a vklepejte do pokožky po oholení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?