Batex Polštář vlněný anatomický, 013 S

Batex Polštář vlněný anatomický, 013 S

  • Značka: Batex
  • Balení: 90x70 cm, 1 kg
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 736 Kč

Univerzální vlněný polštář, který je tvarován s maximálním ohledem na fyziologii krční páteře a šíjového svalstva. Přinese vám okamžité uvolnění. Jeho povrch má navíc antibakteriální úpravu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Polštář vlněný anatomický je ideálně přizpůsobený fyziologii lidského těla a poskytne vám optimální podporu, jenž umocní vaši relaxaci. Je vyroben s maximálním ohledem na kritéria zdravého spánku za použití čistých přírodních materiálů, jež se vyznačují vysokou kvalitou a skvělými uživatelskými vlastnostmi. Jedná se o produkt české firmy Batex s dlouholetou tradicí, jež patří mezi špičku na trhu s lůžkovinami.

Polštář je plněný stoprocentní ovčí vlnou. Ovčí vlna se vyznačuje vysokou hřejivostí a výborně tepelně izoluje. Díky tomu vám zaručí dlouhodobý teplotní komfort v jakémkoliv ročním období.  Výrobky z ovčí vlny jsou vhodné i pro alergiky díky lanolinu, který obaluje každý jednotlivý vlas, a brání tak množení mikroorganismů a roztočů, jež mohou dráždit dýchací cesty.

Ovčí vlna je zároveň vysoce prodyšná, a brání tak nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Tento polštář je výjimečný svým tvarem, který je vyvinut s ohledem na přirozené dispozice lidského těla. Napomáhá uvolnit krční a šíjové svalstvo a při dlouhodobém používání působí preventivně proti chronickým bolestem hlavy a krku.

Povrch polštáře má smetanovou barvu a je vyroben ze stoprocentní bavlny, která je opatřena antibakteriální úpravou, které je dosaženo díky obsahu aktivního stříbra. To poskytuje spolehlivou ochranu před roztoči, bakteriemi, kvasinkami a houbami. Tím, že je výplň polštáře tvořena ovčí vlnou, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění na jeho povrchu lze odstranit ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Při větším znečištění doporučujeme pošltář přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?