Sonett Prací gel olivový na vlnu a hedvábí 120 ml

Sonett Prací gel olivový na vlnu a hedvábí 120 ml

Tekutý prací gel na vlnu a jiné jemné materiály vypere nečistoty a zároveň pečuje o jemnost oblečení. Je šetrný a zároveň účinný díky obsahu zmýdelněného olivového oleje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tekutý prací gel Sonett na vlnu a jiné jemné materiály spolehlivě vypere nečistoty a zároveň pečuje o jemnost oblečení. Prací gel je šetrný a zároveň účinný díky obsahu zmýdelněného olivového oleje.

Prací gel je výborným pomocníkem pro praní vlny, hedvábí a dalších jemných tkanin, ale také dětských látkových plen. Zmýdelněný olivový olej vytvoří při kontaktu s vodou krémovou pěnu, která spolehlivě a zároveň šetrně odstraní nečistoty zažrané ve vláknech oblečení.

Právě díky obsahu olivového oleje je prací gel také šetrný k jemné citlivé pokožce a mohou ho bez obav používat alergici, osoby s citlivou pokožkou i malé děti. Gel je šetrný i k životnímu prostředí, neboť se obsažené složky při kontaktu s vodou promění na přirozeně se vykytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 60-90 ml pracího gelu. Prací gel je vhodný pro použití i při nižších teplotách kolem 40 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693 Deggenhausen Německo, www.sonett-drogerie.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zmýdelněný olivový olej1) (>30 %) , Cukerný tenzid (5-15 %) , Zmýdelněný řepkový olej (1-5 %) , Rostlinný alkohol (1-5 %) , Levandulový olej1), Citráty, Balzamické přísady1), Voda

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Levandulový olej, Citráty

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Kvalitní / Mo-nika 27. 4. 2018 18:22

Souhlasím s uvedeným hodnocením (11.12.2017). Po vyprání, ať je to svetr, hedvábné tílko nebo jiné jemné vlákno, krásně drží tvar i barvu oděvu. Sonett je moje oblíbená značka.

Spokojenost / Dagmar 11. 2. 2017 22:35

Musím říct, že jsem mezi ekoprodukty delší dobu hledala něco speciálně jen na vlnu jako náhradu za všechny ty woolighty a perwooly. Jelikož speciálních ekopracích gelů na vlnu není moc, tak jsem šla po tom, který byl takříkajíc k mání a to tento od Sonettu. A musím říct, že přes počáteční obavy velká spokojenost. Kdyby byl do budoucna i v bezobalovém provedení, to znamená ke stáčení do vlastní nádoby, bylo by to vůbec skvělé. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?