Ecover Prací prášek ZERO bez parfemace 750 g

Ecover Prací prášek ZERO bez parfemace 750 g

  • Značka: Ecover
  • Balení: 750 g
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Produktová řada: Ecover Zero
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 157 Kč

Prací prášek Ecover Zero na bílé i barevné prádlo je bez přidané parfemace a barviv, a tak mimořádně vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím. Prací prostředek začíná účinkovat již při nízkých teplotách kolem 30 °C, a je tak vhodný i pro praní v ruce.

Prací prášek je díky kvalitnímu složení s podílem mýdla a zeolitu velice účinný vůči nečistotám, ale zároveň šetrný jak k samotnému prádlu, tak k pokožce těla i životnímu prostředí. Nulový obsah přidané parfemace zaručuje výbornou snášenlivost i pro tu nejcitlivější pokožku dětí i dospělých trpících na alergie a vyrážky.

Jemné složení navíc zaručuje univerzální použití na všechny druhy tkanin, na barevné, bílé i tmavé prádlo. Prací prostředek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30 °C. Při praní v pračce tak ušetříte nejenom svoje ruce, ale také životní prostředí.

Dávkování: Podle míry znečištění prádla přidejte do dávkovače pračky 50-70 ml pracího prášku. Prášek je účinný již při teplotách nad 30 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Zeolit (15-30 %) , Bělící látky na bázi kyslíku, Aniontové tenzidy, Neiontové tenzidy (5-15 %) , Síran sodný, Křemičitan sodný, Mýdlo (5 %) , Polypeptidy, Bělící aktivátor, Citrát sodný, Hydrogenuhličitan sodný, Karboxymethylcelulosa, Glukonát sodný, Voda

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Produktové řady: Ecover Zero

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Ecover Belgium, Steenovenstraat 1A, 2390 Malle Belgie, www.ecover.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?