Radico Přírodní barva na vlasy BIO - černá 100 g

Radico Přírodní barva na vlasy BIO - černá 100 g

Značka: Radico
Certifikáty: USDA ORGANIC, Ecocert
Certifikát USDA ORGANICCertifikát Ecocert
331
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Barva na vlasy v černém odstínu neproniká do struktury vlasů, ale pouze je obaluje zvenku a zanechává vlasy silné, lesklé a zdravé.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Přírodní barva na vlasy BIO - černá Radico je ryze přírodní barvou na vlasy ve 100% BIO kvalitě. Nejedná se však o barvu ve smyslu, na který jste nejspíše zvyklí, jedná se zároveň o blahodárnou kúru plnou ajurvédských bylin speciálně nakombinovaných pro dosažení plně černé barvy. Vaše vlasy tak dosáhnou požadovaného odstínu a zároveň budou krásně opečované, silné, lesklé a především zdravé.

Všechny suroviny použité pro výrobu této barvy jsou striktně v BIO kvalitě a mají certifikáty Cosmoc Organic a Organic India. Barva je skvělou volbou i pokud chcete schovat šediny a zachovat déle mladistvý vzhled svých vlasů. Směs zároveň působí jako blahodárná kúra pro vlasy, která je po použití zanechává silné, lesklé a zdravé. Okouzlující černý odstín vám zajistí indigo v kombinaci s dalšími ajurvédskými bylinami. Barva je navíc uzpůsobená pro domácí přípravu a použití, není se tak třeba bát složitého postupu. Je však důležité podotknout, že s touto barvou nedosáhnete tak radikální změny jako s chemickou barvou. Přírodní barvy nepronikají do struktury vlasu, ale pouze ho obalují zvenku, výsledná barva tudíž hodně závisí na vaší přirozené barvě vlasů, jejich zdraví a vlastnostech. Barva vlasy žádným způsobem nepoškodí a lze ji používat opakovaně. Vaše vlasy díky ní budou silnější, vyživenější, lesklejší a hebké na dotek.

Použití: Vezměte 20-30 g prášku na krátké vlasy, 40-60 g prášku na vlasy s délkou po ramena, 70-100 g prášku na dlouhé vlasy a zvolené množství barvy smíchejte s teplou vodou v poměru 1:3 (1 díl prášku na 3 díly vody). Barevná směs nesmí být příliš hustá, ani příliš horká. Barvu nanášejte vždy na umyté a proschlé vlasy a nechte působit minimálně 60 minut. Po aplikaci vlasy zakryjte ideálně čepicí a navrch ještě ručníkem. Je totiž potřeba, aby byly co nejvíce v teple. Poté smyjte teplou tekoucí vodou, dokud nebude voda čirá a bez zbarvení. Dále vlasy vysušte či upravte, jak jste zvyklí. Barva průměrně vydrží 2-3 týdny. S dlouhodobým používám se doba zvyšuje.

Radico je indická společnost, která byla založena v roce 1992 a specializuje se na přírodní a organické barvy na vlasy, práškové šampony a kondicionéry. Vytváří kvalitní přírodní produkty na vlasy na základě neustálého výzkumu, experimentů a ájurvédy. Všechny produkty jsou v BIO kvalitě a v nabídce mají širokou paletu jedinečných odstínů barev na vlasy.

Země původu: Indie

Výrobce: Radico USA Inc., Noida Special Economic Zone 129G , 201305, Noida, Indie

Podrobné složení produktu

Obal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Obal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?