Laboratoires Vitarmonyl Pupalka a brutnák

Laboratoires Vitarmonyl Pupalka a brutnák

Spojením oleje brutnáku lékařského a pupalky dvouleté dostaneme jedinečný produkt, jenž pomáhá bojovat proti suché pleti, jejímu předčasnému stárnutí a tvoření vrásek. Obsažené látky zlepšují pružnost a odolnost pokožky, posilují nehty a vlasy. Pupalka obsahuje esenciální mastné kyseliny, z nichž nejúčinnější je zejména kyselina gama-linolenová (GLA), dihomo-gama-linolenová (DGLA), linolová a olej

Spojením oleje brutnáku lékařského a pupalky dvouleté dostaneme jedinečný produkt, jenž pomáhá bojovat proti suché pleti, jejímu předčasnému stárnutí a tvoření vrásek. Obsažené látky zlepšují pružnost a odolnost pokožky, posilují nehty a vlasy. Pupalka obsahuje esenciální mastné kyseliny, z nichž nejúčinnější je zejména kyselina gama-linolenová (GLA), dihomo-gama-linolenová (DGLA), linolová a olejová. Pupalkový olej je v posledních letech považován za velmi účinný potravní doplněk, který pozitivně působí při řadě onemocnění jako je např. atopický ekzém nebo lupénka, při léčbě tzv. premenstruačního syndromu (přemenstruační křeče provázené depresemi), roztroušené sklerózy (zejména brzdí rozvoj onemocnění v počátečním stádiu), preventivně se osvědčila v oblasti cévních chorob (olej snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak a zároveň snižuje srážlivost krve) při prevenci např. anginy pectoris, ischemie myokardu či náhlých mozkových příhod.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Užívejte 1 kapsli denně.
- napomáhá udržovat správnou hladinu krevního tlaku a cholesterolu
- příznivě ovlivňuje celkový stav během přemenstruačních problémů a v průběhu menstruace
- pomáhá při nepravidelné menstruaci
- má blahodárný vliv na srdce a cévy
- vhodná při kožních problémech a vyrážkách
- přispívá k zachování správné funkce kloubů
- pro zlepšení stavu poškozených vlasů a lámavých nehtů
složení: brutnákový olej, pupalkový olej, kapsle (hydrolyzované rybí proteiny, stabilizátor: glycerol)
1 kapsle obsahuje 250 mg brutnákového oleje a 250 mg pupalkového oleje, lisovaného za studena

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: