Sanatur Rakytníkový olej bio 50 ml

Sanatur Rakytníkový olej bio 50 ml

Rakytníkový olej je bohatý na množství vitaminů a dalších prospěšných látek. Přispívá k detoxikaci, napomáhá posilovat imunitu a podporuje regeneraci organismu i pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio rakytníkový olej Sanatur je bohatý na množství vitaminů a dalších látek, které naše tělo potřebuje, avšak si je neumí samo vytvořit. Rakytník tak nejen že dodává potřebné živiny, ale také napomáhá detoxikaci organismu, posiluje imunitu a chrání tělo před nepříznivým vlivem civilizačních chorob. Díky bohatému složení olej aktivně regeneruje organismus i pokožku.

Rakytníkový olej má výborné účinky na organismus i pleť díky složení bohatému na množství antioxidantů, karotenoidů a také vitaminu C a E. Olej tak dodává tělu potřebné živiny, posiluje imunitu a činí organismus odolnější vůči stresu i nemocem. Pokud je konzumován vnitřně, rakytník pomáhá při zánětech žaludku, žaludečních vředech i při gynekologických potížích. Obsažené karotenoidy posilují pokožku zevnitř a chrání ji před podrážděním a spálením v důsledku dlouhodobého pobytu na slunci.

Při vnějším použití rakytník skvěle regeneruje všechny typy pokožky, jedno, jestli se jedná o zralou náročnou pleť či mladou problematickou. Obsažené antioxidanty chrání pokožku před známkami stárnutí, zatímco mladou hojí a eliminují výskyt nedokonalostí.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Protizánětlivé účinky oleje oceníte při paradentóze či bolestivých zánětech v ústní dutině. Pár kapek přidejte do vody a kloktejte alespoň 2x denně.

Dávkování: Při vnitřním užití konzumujte 2-3x denně 25 kapek oleje po dobu alespoň 3 týdnů. Olej není vhodný pro děti do 3 let.

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?