Lavera Řasenka pro natočení řas Front Row Curl černá, Trend Sensitive 9 ml

Lavera Řasenka pro natočení řas Front Row Curl černá, Trend Sensitive 9 ml

  • Bez DPH 148 Kč

Řasenka se zahnutým kartáčkem perfektně oddělí řasy, nádherně je natočí a pokryje vrstvou černé barvy, a dodá vám tak uhrančivý pohled. Zároveň řasy chrání před lámáním či vypadáváním.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Řasenka pro natočení řas Lavera Front Row Curl v klasickém černém odstínu perfektně oddělí řasy, natočí je a poskytne jim uhrančivý černočerný look. Krásně krémová textura plná přírodních vosků, bambuckého másla a slunečnicového oleje zajistí nejen skvělé nanášení řasenky, ale zároveň řasy během dne vyživuje a chrání.

Řasenka má zahnutý kartáček, který hravě pročeše a oddělí i ty nejjemnější krátké řasy a rovnoměrně je obalí barvou. Díky tomu zůstanou krásně natočené, čímž vašim očím dodají hypnotický pohled. Karnaubský či kandelilový vosk usnadňují nanášení řasenky a zároveň v kombinaci se slunečnicovým olejem a bambuckým máslem o řase během dne pečují, vyživují je a chrání před vysoušením, lámáním či nadměrným vypadáváním. Složení je vhodné i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Použití: Kartáčkem několikrát pročešte řasy od kořínků po kolečky, aby se perfektně oddělily a rovnoměrně pokryly barvou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

:-( / Hana 8. 4. 2017 21:47

Dodekan (známý též jako dihexyl či bihexyl) je kapalný uhlovodík se vzorcem C12H26. Má 355 isomerů. Název dodekan se používá také jako označení jednoho z izomerů, n-dodekanu. Tento uhlovodík se vyskytuje především v ropě, odkud se taky těží. Při rafineraci se část dostane do benzínu, ovšem většina zůstane v petroleji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?