Lavera Rtěnka 04 tmavě červená, Trend Sensitive 4,5 g

Lavera Rtěnka 04 tmavě červená, Trend Sensitive 4,5 g

Lavera Rtěnka 04 tmavě červená je tím pravým produktem, který vás okamžitě promění v tajuplnou femme fatale. Díky této elegantní rtěnce se sametově hebkou texturou získají vaše rty temně rudý vášnivý odstín, který působí velice přitažlivě. Je skvělou volbou pro večerní líčení či zvláštní příležitosti a zároveň obsahuje tlumené vínové tóny ideální pro období podzimu a zimy. 

Lavera je německá značka přírodní kosmetiky nabízející kvalitní produkty za příznivé ceny, díky cemuž přibližuje své výrobky široké veřejnosti a je velice oblíbená. Rtěnky této značky obsahují vyváženou směs přírodních másel a rostlinných olejů, které jsou skvělými nosiči pigmentu a zároveň dlouhodobě dodávají rtům potřebnou hydrataci a výživu. Zároveň je chrání proti nepříznivým vnějším podmínkám, jako je chladné počasí či nadměrné vysušování celkově.

Široké spektrum módních i klasických odstínů tak skýtá nepřeberné množství možností nalíčení, ať už toužíte po nahých rtech, sladkém růžovém looku či tajemném vzhledu femme fatale. Rtěnky se velice snadno aplikují, jejich konzistence je příjemně krémová a na rty se nanáší rovnoměrně. To vše v elegantním černém klasickém balení, které se vejde do každé kabelky či kosmetické taštičky. 

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?