Urtekram Šampon levandulový 250 ml

Urtekram Šampon levandulový 250 ml

  • Bez DPH 131 Kč

Levandulový šampon pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o ty mastné trpící na výskyt lupů. Rostlinné extrakty a esenciální oleje vlasovou pokožku harmonizují a eliminují výskyt drobných zánětů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Levandulový šampon Urtekram pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o ty mastné trpící na výskyt lupů či jiných kožních problémů. Rostlinné extrakty a esenciální oleje vlasovou pokožku harmonizují, eliminují výskyt drobných zánětů a zároveň zanechávají vlasy příjemně provoněné.

Výtažky z Aloe vera v kombinaci s esenciálními oleji a extrakty z levandule mají skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky. Obě dvě bylinky obsahují množství látek, které působí antibakteriálně a antisepticky, pokožku aktivně zklidňují a eliminují výskyt lupů, dermatitidy i jiných kožních onemocnění.

Rostlinné výtažky mírní nepříjemné svědění a pnutí vlasové pokožky, zlepšují její prokrvení a tím pádem také usnadňují vstřebávání živin do pokožky. Všechny typy vlasů jsou tak spolehlivě umyty a současně je bohatě postaráno i o zdraví vlasové pokožky.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

obsahuje sulfaty / Katka 27. 12. 2015 15:48

Hezky voni po levanduli, ale bohuzel obsahuje sulfaty, Sodium Coco Sulfate je ve vysledku v podstate stejny jako Sodium lauryl sulfate (SLS) ci jakekoliv jine sodium XX sulfaty.

Příjemně překvapil / Kateřina 28. 7. 2016 13:19

Nádherně voní, vlasy se mi po něm nemastí, jsou jemné a vzdušné:)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.