Cattier Šampon na mastné vlasy se zeleným jílem 250 ml

Cattier Šampon na mastné vlasy se zeleným jílem 250 ml

Šampon pro mastné vlasy Argital harmonizuje vlasovou pokožku díky vysokému podílu zeleného jílu a také rostlinných výtažků. Mírní nadměrnou produkci mazových žláz a zároveň jim dodává přirozený objem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon pro mastné vlasy Argital harmonizuje vlasovou pokožku díky vysokému podílu zeleného jílu a také rostlinných výtažků. Mírní nadměrnou produkci mazových žláz, vlasy šetrně myje, zanechává je čisté a svěží a zároveň jim dodává přirozený objem.

Šampon se zeleným jílem pečuje o mastící se vlasy díky vysokému podílu extraktů z levandule a šalvějovému esenciálnímu oleji. Ty vlas i pokožku hlavy šetrně myjí, zklidňují ji a mírní nadměrné maštění. Navíc, levandule působí přirozeně protizánětlivě a chrání vlasovou pokožku před vznikem drobných zánětů, svěděním i výskytem lupů.

O mastné vlasy se stará i zelený jíl, který šetrně odsává přebytečnou mastnotu a současně mazové žlázky nedráždí k nadměrné produkci mastnoty. A co víc, zelený jíl dodává vlasům přirozený vzdušný objem a posiluje jejich strukturu. Jemné mastící se vlasy tak získávají zdravý pěstěný vzhled, jsou lesklé a snadno se upravují.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehce napěňte. Opláchněte vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon pár minut působit a poté šampon vydatně vypláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.