Natura Siberica Šampon pro mastné vlasy 400 ml

Natura Siberica Šampon pro mastné vlasy 400 ml

Šampon pro mastné vlasy dodává zplihlým vlasům objem, pečuje o vlasovou pokožku a stimuluje funkci mazových žláz. Díky výtažkům z borovice zakrslé a arktické maliny je o vlasy i pokožku postaráno.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon pro mastné vlasy Natura Siberica dodává zplihlým mastným vlasům objem, pečuje o vlasovou pokožku a stimuluje funkci mazových žláz. Díky výtažkům z borovice zakrslé a arktické maliny je o vlasy i vlasovou pokožku postaráno.

Obsažené aminokyseliny obnovují strukturu vlasů, uhlazují je a dodávají vlasům objem. Výtažky z arktických malin jsou bohaté na vitamin C, který obnovuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky a stimuluje funkci mazových žláz. Kombinace malin a borovice je výbornou péčí pro mastné vlasy.

Rakytníkový olej je skvělý pro intenzivní péči o vlasy bez nežádoucího zatížení. Vyživí vlas i pokožku hlavy, uzamkne potřebnou hydrataci a zanechá vlas jemný a lesklý. O lesk se také postarají výtažky ze sibiřské jedle a borovice společně s výtažky z rozchodníku. Dodávají lesk, sílu a současně mírní nadměrné maštění vlasů.

Objem a život pro vaše vlasy

Šampon Natura Siberica pro jemné a rychle se mastící vlasy pomůže odstranit z vlasů veškeré nečistoty a zároveň je nezatíží. Naopak podporuje přirozený objem vlasů a zanechává je svěží a vzdušné po celý den. Šampon vytváří jemnou pěnu, jež důkladně odstraní nečistoty a zbytky stylingových produktů, ale zároveň nedráždí a nevysušuje vlasy ani pokožku hlavy. 

Posílení vlasového vlákna

Tento šampon myje vlasy šetrně díky tenzidům na rostlinné bázi a zanechává je lesklé a objemné. Rostlinné výtažky zároveň o vlasy pečují, pomáhají harmonizovat produkci kožního mazu ve vlasové pokožce a ozdravují vlasové vlákno jako celek. Aminokyseliny podporují zdravou stavbu vlasového vlákna, a vlasy tím posilují, regenerují a chrání je proti poškození či lámání. 

Mytí i péče v jednom

Olej z rakytníku řešetlákového je pak bohatý na vitaminy, zejména vitamin C, který podporuje růst zdravých a silných vlasů. Rakytník rovněž obsahuje antioxidanty, jež podporují regeneraci a revitalizaci. Výtažek ze sibiřské jedle spolu s extraktem z rozchodníku pak pečuje o kvalitu vlasů a pomáhá jim dodat lesk, avšak bez zatížení či nadměrného umaštění. Vlasy budou vzdušné, objemné a zářící zdravím. 

Použití: Malé množství šamponu naneseme na vlhké vlasy a jemnou masáží napěníme. Poté vydatně opláchneme vlažnou vodou.

Typy vlasů: mastné vlasy

Výrobce: Natura Siberica, 27 b.2 Tverskaya str., Moskva Rusko, tel: +7 (495) 988 48 92, www.naturasiberica.ru

Naše hodnocení:

Ačkoliv pění méně, vlasy i pokožku hlavy umyje dostatečně (ideální je dvojí šamponování).
Vlasy jsou po umytí hezky čisté a pokožka zklidněná.
Má pouze jemnou parfemaci s tóny ovoce.
Prodlouží interval mytí vlasů.
Trochu vysušuje vlasy - je nutný kondicionér.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?