Nobilis Tilia Sérum tymián 20 ml

Nobilis Tilia Sérum tymián 20 ml

  • Bez DPH 177 Kč

Tymiánové sérum pokožku obličeje zchlazuje, osvěžuje a čistí do hloubky. Společně se sérem z geránia aktivuje činnost enzymů a je tak druhým účinným sérem biofáze.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tymiánové sérum Nobilis Tilia pokožku obličeje zchlazuje, osvěžuje a čistí do hloubky. Podporuje lymfatickou cirkulaci a tím pádem také aktivní regeneraci pokožky. Společně se sérem geránium aktivuje činnost enzymů a je tak druhým účinným sérem biofáze.

Sérum kombinuje esenciální oleje z levandule, máty, citrusových plodů a samozřejmě rozmarýnu a tymiánu. Pokožku zklidňuje, osvěžuje a harmonizuje její funkce. Zároveň zlepšuje vstřebávání následné péče do hlubších vrstev pleti. Tymiánové sérum je vhodné použít jako druhé sérum v pořadí, a to pro všechny typy pleti. Zklidňuje, mírní začervenání a zlepšuje činnost lymfatického systému.

Detoxikace pro vaši pleť

Sérum Tymián je základním sérem systému biofáze. Má komplexní vliv na pokožku, kterou probudí k životu. Má ochlazující a zklidňující účinky, zároveň ale podporuje lymfatickou cirkulaci, takže přispívá k detoxikaci pokožky a vylučování škodlivých látek. Obnovuje tak metabolismus pokožky, stimuluje regenerační procesy a pleť celkově revitalizuje.

Zklidnění a osvěžení

Sérum obsahuje esenciální olej z máty peprné, která podporuje mikrocirkulaci v pokožce a zároveň jemně chladí. Díky tomu je urychlena regenerace a hojení pleti. Esence z tymiánu pak pomáhá pleť čistit a dlouhodobě působí proti výskytu nedokonalostí, pupínků a ucpaných pórů. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, nezatěžuje a nezanechává ulepený pocit.

Unikátní Biofáze

Sérum je druhým krokem tzv. Biofáze a doplňuje sérum s gerániem. Biofáze je unikátní systém péče o pokožku Nobilis Tilia skládající se ze správného kombinování jednotlivých sér z cenných přírodních ingrediencí, jež dodávají pleti extra péči a jsou zaměřená na určité problémy pokožky. Pečlivá kombinace rostlinných výtažků pomáhá uchovávat vitalitu pleti a přímo aktivuje enzymy, jež pomohou vrátit pokožku její přirozenou záři a zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Pár kapek séra aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Sérum můžete používat samostatně či v kombinaci s ostatními séry Biofáze podle typu a stavu vaší pleti.

Tip: Pokud používáte více sér, udržujte mezi jednotlivými aplikacemi 10 minut pauzu, aby měly účinné látky dostatek času proniknout do pokožky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

hodnocení / patrik 18. 3. 2014 21:19

Příjemná vůně. Lehce chladí, rychle se vstřebává.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?