Prohlédněte si vaše seznamy přání

TML Sibiřská žvýkací pryskyřice s propolisem

TML Sibiřská žvýkací pryskyřice s propolisem

Značka: TML
55
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Pryskyřice ke žvýkání z modřínu sibiřského s přídavkem propolisu je přírodní náhradou žvýkačky, která se postará o podporu optimálního stavu zubů, osvěžuje dech a přispívá k pohodové ústní hygieně.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Pryskyřice ke žvýkání z modřínu sibiřského přídavkem propolisu je přírodní náhradou žvýkačky, která se postará o podporu optimálního stavu zubů, osvěžuje dech a přispívá k pohodové ústní hygieně. Propolis je hojně využívaným, oblíbeným přírodním prostředkem pro účinnou desinfekci ústní dutiny.

První žvýkání altajské pryskyřice je neobvyklé díky její specifické chuti, ale odložte svůj konečný verdikt o pět minut - první pocity jsou sice zvláštní, výsledek však stojí za to. Žvýkačka z pryskyřice neobsahuje cukr, umělá barviva, vůně ani konzervační přísady. Je tedy vhodná pro ty, kteří chtějí zachovat normální tělesnou hmotnost a přitom mít po ruce přírodní alternativu žvýkaček bez jakýchkoli přidaných aditiv.

Použití: Před žvýkáním podržte tabletku přibližně 10 vteřin v ústech. Poté rozžvýkejte jako běžnou žvýkačku.

Skladování: Skladujte na tmavém místě.

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2 , Brno, Česká republika

Složení:

Pryskyřice modřínu (95 %) , Propolis (5 %)
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

SIBIŘSKÁ ŽVÝKACÍ PRYSKYŘICE S PROPOLISEM / Radka 10. 7. 2017 12:06

Tyto žvýkačky mne velmi zaujaly, protože jsou 100%- ně přírodní. Bohužel jsou ale prakticky špatně použitelné. Nejen že při žvýkání trochu lepí na zuby, ale také jejich příchuti (vyzkoušela jsem i s mátou) jsou zbytečné - žvýkačky chutnají pouze po modřínové pryskyřici. Co mě na tomto poměrně líbivém projektu mrzí nejvíc, je to, že při vyloupnutí dražé z obalu ho tam minimálně polovina zůstane zataveného. A to je velká škoda.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Pryskyřice modřínu (95 %) , Propolis (5 %)