Nobilis Tilia Slaměnkový krém 50 ml

Nobilis Tilia Slaměnkový krém 50 ml

Značka: Nobilis Tilia
Certifikáty: CPK BIO
Certifikát CPK BIO
460
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Karlín > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks / Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, OD Kotva > 1 ks

Výživný přírodní krém pro zralou pleť a pleť s vráskami. Silně promašťuje, zároveň hydratuje a vytváří ideální prostředí pro rychlou regeneraci.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Slaměnkový krém Nobilis Tilia s certifikací CPK BIO je vhodný pro zralou pleť a pleť s vráskami. Lze jej využít jako intenzivní denní i noční péči. Díky aromaterapeutickým účinkům zároveň zlepší náladu a zahalí vás do vůně slaměnky.

Nechte se laskat sladce bylinnou vůní, zatímco vaše pleť vstřebává všechny výživné složky tohoto výjimečného krému s bohatou texturou. Suchou a zralou pleť důkladně vyživuje, hydratuje a silně promašťuje. Rozjasňuje pleť s vráskami, zvyšuje její ochranu před nepříznivými vlivy prostředí i její schopnost regenerace. Obnovuje vitalitu, pružnost a vláčnost mdlé či unavené pleti. Laskavá vůně vybraných éterických olejů s převahou slaměnky vás udrží v duševní kondici i v pozdním věku.

Nobilis Tilia je česká společnost, zabývající se výrobou a prodejem přírodní, aromaterapeutické a bio kosmetiky. Výrobky nesou certifikace CPK a CPK BIO a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.

Použití: Jako intenzivní denní a noční péče o pleť. Jemně ho vmasírujte do vyčištěné pokožky.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Typ pleti: anti age, suchá pleť, unavená pleť, zralá pleť

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu1

Aromaterapie pro těhotné

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

špatná volba / Marta 2. 2. 2021 18:17

Tak tento krém byl mimořádné zklamání! Určitě jsem nečekala stejné jako o dost dražší krémy se slaměnkou, ale za cenu téměř 400 Kč bych čekala alespon přiblížení se... maličko. To, co je v popisu jedinou pravdou je ta silná mastnota, tedy když si jen dáte o malilinko krému víc, máte tvář pokrytou bílou šíleně parfemovanou vazelinou a se zděšením roztíráte a roztíráte. Mrzí mě moc, že jsem se rozhodla ho rovnout koupit a nechtít prvně vyzkoušet vzorek.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?