Nástroje Zdraví MultiGreen

Nástroje Zdraví MultiGreen

Zboží je trvale vyřazeno.

Směs Multigreen v kapslích obsahuje kombinaci mladého ječmene, spiruliny a dalších, jejichž účinky se navzájem doplňují. Detoxikuje organismus, chrání před civilizačními chorobami a posiluje imunitu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu13
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Sypká směs Multigreen Nástroje Zdraví obsahuje vyváženou kombinaci mladých lístků ječmene, mořských řas a hnědé rýže, která je obohacená o laktobacily. Dodává organismu potřebné živiny, podporuje jeho odolnost vůči stresu i onemocněním. Pravidelná konzumace rostlinných kapslí posiluje imunitu, pomáhá lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a současně podporuje zdravé zažívání, činnost jater a žlučníku.

Směs z mladého ječmene, vojtěšky, mořských i sladkovodních řas a sinic a hnědé rýže dodává organismu vysoký podíl rostlinné vlákniny. Kromě toho obsahuje množství vitaminů, obzvlášť vitaminů řady B, minerálních látek, enzymů a esenciálních mastných kyselin. Tyto látky podporují činnost imunitního systému, činí jej odolnějším vůči stresu, nadměrné psychické i fyzické zátěži i nemocem. Zároveň působí jako antioxidant a díky obsahu jódu podporuje činnost štítné žlázy i metabolismus.

Vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny napomáhá správné činnosti zažívacího traktu i pravidelnému vyprazdňování, navozuje pocit plného žaludku a šetrně detoxikuje. Díky tomu je Multigreen vhodný také při redukci tělesné hmotnosti. Rostlinná směs je vhodným potravinovým doplňkem při náročném životním stylu, podporuje zdraví zažívacího traktu i obranyschopnost celého organismu. Přispívá ke správné hladině cholesterolu i krevního cukru a také zdravému stavu vlasů a nehtů.

Dávkování: Užívejte 5-10 kapslí denně, vydatně zapijte čistou vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

V programu Nástroje Zdraví společnost Blue step spol. s r.o. nabízí novou komplexní péči o člověka. Jejím záměrem je přinášet produkty, které nejvíc odpovídají lidské přirozenosti, produkty, které nezanechávají žádné negativní stopy jak na zdraví lidí, tak na životním prostředí.

Ostatní kategorie: Zelený ječmen, Chlorella, Spirulina

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu13

20 nejčastějších produktových otázek na prodejnách - 2. část

Alfalfa patří do zásadotvorného jídelníčku

Co dát veganům pod stromeček?

Hubnutí po svátcích: trvale a bezbolestně

Jak připravit to nejlepší smoothie

Jarní únava

Jídlem proti chudokrevnosti

Proč jsou superpotraviny super

Přírodně na štítnou žlázu

Pupínkový detektiv: když dobré je špatné

Řasy, zázračná surovina budoucnosti

Vojtěška neboli Alfalfa: elixír života

Zelený detox po Vánocích

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.