Nástroje Zdraví MultiGreen

Nástroje Zdraví MultiGreen

Směs Multigreen v kapslích obsahuje kombinaci mladého ječmene, spiruliny a dalších, jejichž účinky se navzájem doplňují. Detoxikuje organismus, chrání před civilizačními chorobami a posiluje imunitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sypká směs Multigreen Nástroje Zdraví obsahuje vyváženou kombinaci mladých lístků ječmene, mořských řas a hnědé rýže, která je obohacená o laktobacily. Dodává organismu potřebné živiny, podporuje jeho odolnost vůči stresu i onemocněním. Pravidelná konzumace rostlinných kapslí posiluje imunitu, pomáhá lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a současně podporuje zdravé zažívání, činnost jater a žlučníku.

Směs z mladého ječmene, vojtěšky, mořských i sladkovodních řas a sinic a hnědé rýže dodává organismu vysoký podíl rostlinné vlákniny. Kromě toho obsahuje množství vitaminů, obzvlášť vitaminů řady B, minerálních látek, enzymů a esenciálních mastných kyselin. Tyto látky podporují činnost imunitního systému, činí jej odolnějším vůči stresu, nadměrné psychické i fyzické zátěži i nemocem. Zároveň působí jako antioxidant a díky obsahu jódu podporuje činnost štítné žlázy i metabolismus.

Vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny napomáhá správné činnosti zažívacího traktu i pravidelnému vyprazdňování, navozuje pocit plného žaludku a šetrně detoxikuje. Díky tomu je Multigreen vhodný také při redukci tělesné hmotnosti. Rostlinná směs je vhodným potravinovým doplňkem při náročném životním stylu, podporuje zdraví zažívacího traktu i obranyschopnost celého organismu. Přispívá ke správné hladině cholesterolu i krevního cukru a také zdravému stavu vlasů a nehtů.

Dávkování: Užívejte 5-10 kapslí denně, vydatně zapijte čistou vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mladý ječmen, Vojtěška, Hnědá rýže, Jablečná vláknina, Sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris, Spirulina, Mléčné bakterie, Mořská řasa, Kelp, Rostlinné kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, únava, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty, žlučník, játra a ledviny

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Koxamin

Červená mořská řasa je skvělým přírodním zdrojem vápníku, a díky tomu působí příznivě na stav kloubů a kostí. Napomáhá také snižovat svalovou únavu a zlepšovat stav pokožky či vlasů.