Diochi Smilax officinalis (smilax lékařský) 150 g

Diochi Smilax officinalis (smilax lékařský) 150 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinný čaj z lístků a plodů smilaxu obecného má tonizační účinky na celý organismus, podporuje metabolismus těla i správnou tvorbu hormonů. Posiluje obranyschopnost a stimuluje tvorbu bílých krvinek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Diochi z lístků a plodů smilaxu obecného má tonizační účinky na celý organismus, podporuje metabolismus těla i správnou tvorbu hormonů. Posiluje obranyschopnost, upravuje krevní tlak, stimuluje tvorbu bílých krvinek a pročišťuje krev. Pečuje o problematickou mastnou pleť, eliminuje výskyt akné i jiných drobných zánětů na pokožce. Působí i proti zánětu ledvin, močového měchýře, kloubů i svalů.

Smilax skvěle povzbuzuje celý organismus, posiluje jej a činí odolnějším vůči zánětům. Pomáhá léčit již vzniklý zánět, také při onemocněních vylučovacího ústrojí, revmatismu, i astmatu. Smilax harmonizuje hladinu krevního tlaku, stimuluje tvorbu bílých krvinek a pročišťuje krev. Díky těmto vlastnostem pomáhá také hojit problematickou aknózní pokožku. Podporuje tvorbu hormonů, obzvláště těch mužských, a působí lehce afrodiziakálně.

Příprava: Do 750 mililitrů vroucí vody nasypte 2-3 lžičky čajové směsi a povařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Smilax Officinalis

Konzistence: tekutá

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?