Prohlédněte si vaše seznamy přání

Diochi Smilax officinalis (smilax lékařský) 150 g

Diochi Smilax officinalis (smilax lékařský) 150 g

Značka: Diochi
Balení:
249
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Bylinný čaj ze smilaxu je bohatý na steroidní saponiny, glykosidy, vápník, hořčík nebo jód, ale najdete v něm také vitaminy A, C, D či skupiny B.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bylinný čaj Diochi z lístků a plodů smilaxu lékařského obsahuje značné množství steroidních saponinů, stejně jako glykosidů. Ve smilaxu najdeme také minerální látky a stopové prvky v podobě vápníku, železa, jódu nebo draslíku a také vitaminy A, C, D a skupiny B.

Vápník hraje roli při normální srážlivosti krve, podporuje činnost energetického metabolismu a svalů a podílí se na procesu buněčného dělení. Je prospěšný pro růst a vývin kostí u dětí a napomáhá zachování normálního stavu zubů. Jód přispívá k rozvoji normálních kognitivních funkcí, normálním funkcím energetického metabolismu a k udržení nervové kondice.

Draslík podporuje normální činnosti nervů a svalů a je užitečný pro udržení optimálního krevního tlaku. Železo pak napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, a navíc podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na přenosu kyslíku v těle, přispívá k podpoře obranyschopnosti organismu a k udržení tělesné energie a také hraje roli při procesu dělení buněk.

Příprava: Do 750 mililitrů vroucí vody nasypte 2-3 lžičky čajové směsi a povařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny, Klouby a svaly

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Z blogu (1)

Co znamenají kruhy pod očima? Oslabení ledvin

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: