Sanatur Spirufit, bio nápoj v prášku 1 kg

Sanatur Spirufit, bio nápoj v prášku 1 kg

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 1 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Nápoj se Spirulinou a mandlovým mlékem. Pomáhá udržovat organismus v pracovním tempu. Vhodný doplněk stravy při redukčních dietách a očistných kúrách. Zklidňuje nervový systém během novu a úplňku. Je snadno stravitelný a organismus je dobře snáší. Vhodné pro vegany.certifikáty: BIOvhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: práškovábarva: hnědábalení: plechový obaldávkování: 1 - 2 polévkové lžíce (10 -

Nápoj se Spirulinou a mandlovým mlékem. Pomáhá udržovat organismus v pracovním tempu. Vhodný doplněk stravy při redukčních dietách a očistných kúrách. Zklidňuje nervový systém během novu a úplňku. Je snadno stravitelný a organismus je dobře snáší. Vhodné pro vegany.

certifikáty: BIO
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: prášková
barva: hnědá
balení: plechový obal

dávkování: 1 - 2 polévkové lžíce (10 - 20 g) rozmíchat v 250 ml vody, ovocné nebo zeleninové šťávy. Nevhodné pro děti do 3 let.
složení: mandlový prášek* (50%), jáhlová mouka* (38%), Spirulina platensis microalgae (10%), Maltodextrin*, zázvor mletý*.
*suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru, únava, vysoký krevní tlak

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?