Santé Sprchový gel Happy Blossom 200 ml

Santé Sprchový gel Happy Blossom 200 ml

Sprchový gel Happy Blossom pečuje o pokožku celého těla a zároveň zklidní vaši mysl díky jemné květinové vůni. Kombinace rostlinných tenzidů pokožku šetrně myje, aniž by ji vysušovala.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel Happy Blossom Santé pečuje o pokožku celého těla, a zároveň příjemně zklidní vaši mysl díky jemné květinové vůni. Kombinace rostlinných tenzidů pokožku šetrně myje, aniž by ji vysušovala nebo jakkoli dráždila. Extrakt ze slézu a šťáva z Aloe vera dodávají sprchovému gelu nejen neodolatelnou květinovou vůni, ale také pokožku zjemňují, posilují a osvěžují.

Sprchový gel je účinný a zároveň šetrný díky kombinaci jemných rostlinných tenzidů. Ty vytvoří jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě rozpustí nečistoty, aniž by pokožku zbytečně vysušila. Naopak, tenzidy v kombinaci se šťávou z Aloe vera a extraktem ze slézu dodávají pokožce intenzivní vlhkost a hedvábný, svěží pocit. Kromě toho pokožku celého těla zjemňují, zklidňují a chrání před podrážděním.

Extrakt ze slézu má navíc antioxidační účinky, takže chrání pokožku před působením volných radikálů a předchází tak jejímu předčasnému stárnutí. Voňavý osvěžující sprchový gel pečuje nejenom o pokožku, ale také o vaše smysly, které povzbudí a příjemně vás naladí do nového dne.

Použití: Přiměřené množství sprchového gelu naneste na pokožku, napěňte a důkladně opláchněte,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?