Logona Sprchový gel kdoule a vanilka, Harmony 200 ml

Logona Sprchový gel kdoule a vanilka, Harmony 200 ml

Uklidňující sprchový gel Harmony nejenom že spolehlivě myje pokožku celého těla, ale také o ni pečuje a chrání před vznikem podráždění i dehydratací díky obsahu rostlinných výtažků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Uklidňující sprchový gel Logona Harmony nejenom že spolehlivě myje pokožku celého těla, ale také o ni pečuje a chrání před vznikem podráždění i dehydratací díky obsahu rostlinných výtažků. Ty pokožku skvěle zjemňují a posilují. Navíc jako bonus se vám dostane jemné uklidňující vůně kdoule a vanilky.

Sprchový gel s vůní vanilky a kdoule pečuje o pleť díky jemnému složení plnému rostlinných tenzidů a zklidňujících extraktů. Nejenom že pokožku myjí bez nežádoucího vysušení, současně o ni pečují a chrání ji před podrážděním. Na svědomí to má šťáva z Aloe vera, která pleť harmonizuje, zjemňuje a uzamyká v ní tolik potřebnou hydrataci.

Výtažky z kdouloně a vanilky dodávají sprchovému gelu krásnou vůni a zároveň o pokožku pečují. Obsažené antioxidanty a vitaminy pleť vyživují do hloubky a dodávají jí zdravý vzhled. Pokožka celého těla je nejenom spolehlivě umyta, ale zároveň zklidněna, posílena a ochráněna před ztrátou elasticity. Kromě toho uklidňující ovocná vůně pečuje o vaše smysly a příjemně vás naladí po dlouhém stresujícím dni.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?