Mastic spa Sprchový olej medový s mastichou 200 ml

Mastic spa Sprchový olej medový s mastichou 200 ml

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Původní cena 325 Kč. Medový sprchový olej, který osvěžuje tělo i mysl díky svým aromatickým vlastnostem. Nejenže pokožku skvěle očistí, ale složení bohaté na med hydratuje a zanechá texturu pokožky hedvábně hebkou s magickou vůní. Masticha poskytuje antimykotický štít, zatímco m

Původní cena 325 Kč.

Medový sprchový olej, který osvěžuje tělo i mysl díky svým aromatickým vlastnostem. Nejenže pokožku skvěle očistí, ale složení bohaté na med hydratuje a zanechá texturu pokožky hedvábně hebkou s magickou vůní. Masticha poskytuje antimykotický štít, zatímco med hydratuje a vyhlazuje.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: zvláčnění a zjemnění pokožky
konzistence: tekutá
barva: hnědá
balení: skleněný obal s dávkovačem, papírový přebal

použití: Naneste na mycí houbu a rozetřete po mokré pokožce, dokud nevytvoříte pěnu.
INCI: Aqua (Water), Coco-Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroamphoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Oxidized Starch Acetate/Succinate, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Succinate, Levulinic Acid , Polyglyceryl-5 Laurate, Mel*, Citric Acid, p-Anisic Acid ,Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Caramel, Arnica Montana extract*, Achillea Millefolium extract *, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Parfum (Fragrance), Coumarin, Eugenol, hydroxy-exyl-3ciclohexenecarboxaldehyde, Citronellol, Hexyl cinnamaldehyde, 2-(4-tert.butylbenzyl)propional, Linalool
*přírodní výtažky

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Vůně - druh: med

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?