Prohlédněte si vaše seznamy přání

Milton Sterilizační tablety

Milton Sterilizační tablety

Momentálně vyprodané na e-shopu

Sterilizační tablety vám pomohou s dezinfekcí menstruačního kalíšku i jiných silikonových pomůcek kdykoliv nemáte možnost jejich vyvaření. Postačí vám 100 ml vody a 15 minut času.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sterilizační tablety Milton vám pomohou s dezinfekcí menstruačního kalíšku i jiných silikonových pomůcek kdykoliv nemáte možnost vyvaření či sterilizace v mikrovlnce. Tablety si účinně poradí s bakteriemi, houbami i viry. Stačí je rozpustit v troše vody a kalíšek, dětský dudlík či láhev do tekutiny ponořit.

Sterilizační tablety účinně likvidují všechny nežádoucí bakterie, které se vyskytují na povrchu menstruačního kalíšku. Pomohou vám, pokud opakovaně trpíte na vaginální mykózy či výtoky. Všechny zárodky těchto problémů účinně odstraní bez nutnosti sterilizace teplem. Tablety se tak perfektně hodí na cesty, kdy je můžete úspěšně použít v kombinaci se sterilizačním kelímkem.

Použití: Kalíšek umyjte vodou. Rozpusťte 1 tabletu ve 100 ml studené vody, kalíšek do tekutiny ponořte. Ujistěte se, zda uvnitř kalíšku nejsou žádné vzduchové bubliny. Kalíšek je sterilní po 15 minutách. Před použitím jej omyjte vodou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sodík dichlorisokyanurátu

Obal: plastový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?