Cosm´etika Štětec 06 1 ks

Cosm´etika Štětec 06 1 ks

  • Značka: Cosm´etika
  • Balení: 1 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Praktický iniverzální štětec na oční stíny bude vaším pomocníkem při kompletním líčení očí. Syntetický vlas je jemný a nedráždí pleť.

Cosm(etika Štětec 06 si jistě najde místo ve vašem každodenním líčení díky svému univerzálnímu tvaru a širokému spektru možností použití. Vlas štětce je syntetický, proto je vhodný i pro vegany. Umělý vlas je navíc velice jemný a nedráždí i citlivou pokožku.

Štětec je ideální pro aplikaci očních stínů a vytvoříte s ním takřka jakékoliv líčení očí. Můžete s ním aplikovat stíny na celý povrch očního víčka, stínovat v záhybu oka či nanášet rozjasňující stín do oblasti pod obočí. Lze s ním také rozmazávat stíny do ztracena.

Štětec má praktickou bíle lakovanou rukojeť, která se dobře drží a zaručí větší preciznost nanášení produktů. Štětec je vhodný jak na kompaktní, tak sypké oční stíny.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Konzistence: pevná

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?