Ere Perez Štětec Kabuki 1 ks

Ere Perez Štětec Kabuki 1 ks

881
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: Do deseti dnů u vás
Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Štetec kabuki se zkrácenou rukojetí pro multifunkční použití na cestách nebo zapracování minerálního make upu do pleti.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kabuki štětec Ere Perez z veganských štětin je díky krátké rukojeti ideální na cestování. Vejde se do každé kosmetické taštičky a stačit vám bude na většinu práškových produktů - minerální make up, pudrovou tvářenku i bronzer. Pevný rovný konec s větší plochou skvěle zapracuje minerální (práškový) make up do pleti.

nanášení krémových tvářenek, krémových bronzerů i k přesnému zapracování make upu do pleti. Malá pevná plocha ideálně rozetře krémové produkty, aby vše vypadalo hezky a dobře přilnulo k pokožce.

Stylový štětec má nylonové štětinky a rukojeť z kukuřičné pryskyřice. Štětec má perfektní velikost rukojeti - skvěle padne do ruky. Rukojeť je navíc díky materiálu biodegradabilní.

Údržba: až budete chtít štětec očistit od nánosů líčidel, vemte sklenici od okurek nebo větší sklenici, nalijte dovnitř trochu přírodního nebo dětského šamponu, lžičku octa a zalijte teplou vodou. Štětce do lázně ponořte hlavičkama dolů. Hladina voda by neměla dosahovat výše, než kde končí kovová rukojeť. Cca 10 - 15 minut nechte štětce "louhovat", aby pustily pigment. Poté každý jednotlivě vyjměte a promněte pod tekoucí vodou a dočistěte zbytky líčidel. Vyždímejte přebytečnou vodu a štětce nechte přes noc volně položené na čistém ručníku uschnout.

Australská kosmetika Ere Perez je známá pro své přírodní produkty v oblasti pleťové a dekorativní kosmetiky. U výrobků můžete najít certifikace VeganCruelty FreeNon GMOWE SUPPORT a NO CO2.

Ostatní kategorie: Štětce

Výrobce: Ere Perez Natural Cosmetics, PO Box 3158 , 2026, New South Wales, Tamarama, Austrálie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?