Prohlédněte si vaše seznamy přání

Inika Organic Štětec Kabuki 1 ks

Inika Organic Štětec Kabuki 1 ks

Značka: Inika Organic
Certifikáty: VEGAN, Choose Cruelty Free
Certifikát VEGAN
Balení:
990
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Veganský štětec Kabuki je vhodný na sypké nebo zapečené minerální make-upy i pudr. Je vyrobený z vysoce kvalitních syntetických vláken.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Veganský štětec Kabuki Inika Organic je vhodný na sypké nebo zapečené minerální make-upy i pudr. Extrémně měkké a jemné nedráždivé štětiny budou vaší pleť vysloveně hýčkat. Štětec je také neobyčejně praktický na cesty a neměl by proto chybět v žádné kabelce či kosmetické taštičce. Jeho krátké a husté štětiny zajišťují rozmanité využití. Aplikaci provádějte jemnými pohyby, není třeba na štětec příliš tlačit. Je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vláken.

Inika Organic přinesla revoluční změnu v oblasti přírodního organického make-upu. Má totiž výbornou výdrž s excelentní pigmentací a plně kryje. Certifikovaná organická, veganská a Cruelty Free kosmetika Inika Organic neobsahuje žádné syntetické škodlivé složky.

Údržba: Chcete-li dosáhnout co nejdelší životnosti Inika štětců, doporučujeme je pravidelně a pečlivě čistit. Zkuste to třeba podle tohoto návodu: Štětec vždy čistěte rukojetí nahoru, kdy vlákna směřují směrem dolů. Použijte čistič na štětce bez chemie a teplou (ne vroucí vodu). Vymývejte do té doby, než je voda, která ze štětce vytéká, čistá. Nechte štětec na rovném čistém a suchém povrchu vyschnout. Až uschne, umístěte jej na suché a čisté místo mezi své ostatní štětce.

Výrobce: Inika Organic, U Kanálky 1559/5 , 120 00, Praha 2, Česká republika

Složení:

Syntetická vlákna, Plast
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Syntetická vlákna, Plast