Everyday Minerals Štětec na oční linky a obočí, EM Angled Brow & Liner 1 ks

Everyday Minerals Štětec na oční linky a obočí, EM Angled Brow & Liner 1 ks

Praktický štětec Angled Brow & Liner oční linky a zvýraznění obočí.Díky krátkým šikmým štětinám umožní dokonalé vykreslení očních linek a pomůže vám k preciznímu vytvarování a dobarvení obočí.Má hustá, super-měkká syntetická vlákna a recyklovatelnou bambusovou rukojeť. Veganský produkt, netestováno na zvířatech.Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schválených společnostíRozměry: celková

Praktický štětec Angled Brow & Liner oční linky a zvýraznění obočí.

Díky krátkým šikmým štětinám umožní dokonalé vykreslení očních linek a pomůže vám k preciznímu vytvarování a dobarvení obočí.

Má hustá, super-měkká syntetická vlákna a recyklovatelnou bambusovou rukojeť. Veganský produkt, netestováno na zvířatech.

Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schválených společností

Rozměry: celková délka 15 cm včetně kování, délka vlasu 0,5 cm.

Čištění štětců je velice snadné: K vyčištění použijte jemný šampon a vlažnou vodu, vlasy štětce navlhčete a pomocí šamponu napěňte a následně důkladně opláchněte pod tekoucí čistou vodou. Uhlaďte vlasy štětce v jednom směru, položte štětec na čistý ručník a nechte jej přirozeně uschnout. Pokud vyčistíte štětec večer, bude ráno suchý a připraven k použití v ranních hodinách. Během schnutí nenechávejte štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?