Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

puroBIO cosmetics Štětec na tekutý make-up 10 1 ks

puroBIO cosmetics Štětec na tekutý make-up 10 1 ks

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kulatý štětec je skvělým pomocníkem pro aplikaci tekutých líčidel na celý obličej i na vybrané partie. Poradí si s make-upem, tvářenkou, rozjasňovačem nebo třeba i bronzerem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Štětec na tekutý make-up PuroBIO je vhodný pro aplikaci fluidního make-upu, tvářenky i rozjasňovače. Zakulacená hlava štětce má hustou a pevnou strukturu pro kvalitní líčení. Štětec je vyroben ze 100% hypoalergenního materiálu, a je tak vhodný i pro citlivou pleť. Navíc neobsahuje žádné složky živočišného původu, což ho jistě ocení i vegani.

Kulatý štětec je skvělým pomocníkem pro aplikaci tekutých líčidel na celý obličej ale i na vybrané partie. Poradí si s make-upem, tvářenkou, rozjasňovačem nebo třeba i bronzerem. Syntetické štětiny neabsorbují nadměrné množství tekutého produktu, takže zbytečně neplýtváte a zároveň se vám dostane precizní aplikace.

Použití: Malé množství tekutého make-upu naneste na hřbet ruky a lehce zapracujte do štětce. Poté aplikujte na vybrané partie obličeje.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Nenašli jste to pravé? Co tohle?