Everyday Minerals Štětec universální, EM Long Handled Kabuki 1 ks

Everyday Minerals Štětec universální, EM Long Handled Kabuki 1 ks

Štětec Long Handled Kabuki je ideální pro aplikaci tvářenky, minerálního make-upu a fixačního pudru.Má hustá super měkká syntetická vlákna a recyklovatelnou bambusovou rukojeť. Je ideální pro aplikaci minerálního make-upu a dokonalé krytí. Lze také jednoduše použít pro aplikaci tvářenek a fixačního pudru. Veganský výrobek, netestováno na zvířetech.Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA sch

Štětec Long Handled Kabuki je ideální pro aplikaci tvářenky, minerálního make-upu a fixačního pudru.

Má hustá super měkká syntetická vlákna a recyklovatelnou bambusovou rukojeť. Je ideální pro aplikaci minerálního make-upu a dokonalé krytí. Lze také jednoduše použít pro aplikaci tvářenek a fixačního pudru. Veganský výrobek, netestováno na zvířetech.

Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schválených společností

Rozměry: celková délka je 7 cm včetně kování, délka vlasu je 4 cm.

Čištění štětců je velice snadné: K vyčištění použijte jemný šampon a vlažnou vodu, vlasy štětce navlhčete a pomocí šamponu napěňte a následně důkladně opláchněte pod tekoucí čistou vodou. Uhlaďte vlasy štětce v jednom směru, položte štětec na čistý ručník a nechte jej přirozeně uschnout. Pokud vyčistíte štětec večer, bude ráno suchý a připraven k použití v ranních hodinách. Během schnutí nenechávejte štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?