Bez fluoru

Fluor zaujímá hlavní úlohu v primární prevenci proti zubnímu kazu. Jedná se o biogenní prvek, který je nezbytnou součástí našich kostí a zubů. V zubech snižuje pravděpodobnost poškození zubní skloviny kyselinami a bakteriemi. Fluor a jeho sloučeniny fluoridy jsou nebezpečné při vysokých dávkách. Způsobují tzv. fluorózu, která se projevuje pigmentací na zubech. Také se mohou objevit známky alergie na fluor ve formě zarudnutí kůže v okolí úst. V takovém případě pak existují pasty bez fluoru obsahující látky, které důležitou roli fluoru zastupují.

839 Kč
Pásky na bělení zubů s uhličitanem vápenatým a kyselinou citronovou zanechají váš chrup viditelně bělejší a zářivý. Balení obsahuje 14 pásků, které stačí aplikovat každý den na pouhých 30 minut.
104 Kč
Bělící zubní pasta s propolisem, šalvějí a stévií šetrně čistí zuby, chrání dásně před paradontózu, osvěžuje dech. Navíc odstraňuje za zubů nevítané zabarvení od kávy či čaje.
188 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu Zubní prášek s obsahem mátového, anýzového a šalvějového oleje s antibakteriálními a protizánětlivými účinky. Čistí a osvěžuje dech.
93 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
93 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu efektivně čistí a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
146 Kč
Přírodní ústní voda pro dlouhotrvající svěží dech s příchutí mandarinky a citronů obsahuje extrakt z ananasu bromelain efektivně odstraňující zubní plak.
89 Kč
Přírodní ústní voda pro dlouhotrvající svěží dech s příchutí mandarinky a citronů obsahuje extrakt z ananasu bromelain efektivně odstraňující zubní plak.
93 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu chrání dásně a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.