Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

Sladká

 
Sladce zemitá vůně anděliky zahání zlé síly i viry a bakterie. Posiluje imunitní systém a uvolňuje dýchací cesty. Působí také na psychiku, kterou posiluje, a dodá vám dobrou náladu i novou energii.
925 Kč
Přírodní toaletní voda Audace dodává dostatek odvahy v obtížných situacích díky své povzbuzující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.
Novinka
149 Kč
Lyofilizované maliny v lahodné mléčné čokoládě si zkátka zamilujete.
Novinka
149 Kč
Lámanou mléčnou čokoládu s mentolem si zkátka zamilujete.
Novinka
149 Kč
Lámaná hořká čokoláda s drcenými kakaovými boby vás naplní opravdovou a plnou chutí kvalitního kakaa.
Novinka
149 Kč
Lámanou bílou čokoládu s pekanovými ořechy, vanilkou, pohankou a slaným karamelem si zkrátka zamilujete.
43 Kč
Sladce bylinná vůně damiány harmonizuje hormonální systém. Kromě toho působí příznivě na průdušky, například při astmatu. Zklidňuje trávení a na psychické úrovni působí proti depresi.
Novinka
175 Kč
Deodorant na bázi kamence a marantového prášku zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu, zároveň však neucpává póry a nezabraňuje přirozenému fungování těla.
 
Sladce vonící pryskyřice je nejsilnějším očistných prostředkem. Současně působí jako afrodiziakum, podporuje plodnost a posiluje imunitní systém.
43 Kč
Jasmín se svou omamnou vůní patří mezi afrodiziaka. Kromě toho také působí antidepresivně, posiluje sebevědomí a uvolňuje napětí.