Jonathan Suchý šampon na odrosty a šediny Černý

Jonathan Suchý šampon na odrosty a šediny Černý

  • Značka: Jonathan
  • Balení: 4 g, štětec
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Suchý šampon Jonathan pro černé vlasy s šedinami či bez. Obsahuje přírodní sypký prášek s pigmentem, který oživuje barvu vlasů. Vlasy čistí bez použití vody a dodává jim provzdušněný vzhled.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Suchý šampon Jonathan pro černé a velmi tmavé vlasy s šedinami či bez. Obsahuje přírodní sypký prášek s pigmentem, který oživuje barvu vlasů. Vlasy čistí bez použití vody a dodává jim provzdušněný vzhled. Je se zabudovaným štětcem, díky němuž je jeho použití jednodušší. Vlasy čistí od nečistot a mazu a dodává jim vzhled právě umytých vlasů. Absorbuje olej, aroma a nánosy ostatních vlasových produktů. Provzdušňuje vlasy a dodává jim objem u kořínků.  Je skvělým pomocníkem při cestování nebo během dne a mezi mytím vlasů, když potřebujete účes oživit. 

Neovlivňuje barvu obarvených vlasů, pouze dočasně zakryje odrosty vlasů, překryje šediny a zvýrazní melír s profesionálně vypadajícím přirozeným efektem. Lze jej použít i jako lehký stylingový přípravek. Přirozeně a jemně vlasy tuží, posiluje a prodlužuje trvalost vytvořeného účesu. Díky své schopnosti dodávat objem je obzvláště vhodný pro jemné, rychle se mastící vlasy bez objemu. 

Použití: Sundejte víčko, pokud je vidět pouze část štětce, stlačte vnitřní válec dovnitř. Štětec by měl být nyní vidět celý. Sejměte bílou zátku ze štětce. A přímo štětcem aplikujte prášek ke kořínkům vlasů, kde je třeba. Štětcem nebo konečky prstů zapracujte prášek do vlasů.

Upozornění: Pro správný výsledný efekt používejte pouze na suché vlasy.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Talc, Aluminium Hydroxide, Aluminium Starch Octynylsuccinate, Silica, Titanium Dioxide (CI 77891), Yellow Iron Oxide (CI77492), Brown Iron Oxide (CI77492), Red Iron Oxide (CI77491), Black Oxide (CI77499)

Barva: černá

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Typy vlasů: barvené vlasy, normální vlasy

Výrobce: Jonathan Product , 979 Corporate Blvd., MD 21090 Baltimore Spojené Státy Americké, tel: 1.888.228.4247, http://www.jonathanproduct.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: