Jonathan Suchý šampon na odrosty a šediny Červený

Jonathan Suchý šampon na odrosty a šediny Červený

  • Značka: Jonathan
  • Balení: 4 g, štětec
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Suchý šampon pro měděné, červené, zrzavé, červenohnědé vlasy s šedinami či bez. Přírodní sypký prášek s pigmentem oživuje barvu vlasů. Vlasy čistí bez použití vody a dodává jim provzdušněný vzhled.    

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Suchý šampon Jonathan pro měděné, červené, zrzavé, červenohnědé vlasy s šedinami či bez. Obsahuje přírodní sypký prášek z jemně mletých ovesných vloček a pigment, který oživuje barvu vlasů. Je se zabudovaným štětcem, díky němuž je jeho použití jednodušší. Vlasy čistí bez použití vody od nečistot a mazu a dodává jim vzhled právě umytých vlasů. Absorbuje olej, aroma a nánosy ostatních vlasových produktů. Provzdušňuje vlasy a dodává jim objem u kořínků.  Je skvělý pro cestování nebo během dne a mezi mytím vlasů, když potřebujete účes oživit. 

Neovlivňuje barvu obarvených vlasů, pouze dočasně zakryje odrosty vlasů, překryje šediny a zvýrazní barvu s profesionálně vypadajícím přirozeným efektem. Lze jej použít i jako lehký stylingový přípravek. Přirozeně a jemně totiž vlasy tuží, posiluje a prodlužuje trvalost vytvořeného účesu. Díky své schopnosti dodávat objem je obzvláště vhodný pro jemné, rychle se mastící vlasy bez objemu. 

Použití: Sundejte víčko, pokud je vidět pouze část štětce, stlačte vnitřní válec dovnitř. Štětec by měl být nyní vidět celý. Sejměte bílou zátku ze štětce. A přímo štětcem aplikujte prášek ke kořínkům vlasů, kde je třeba. Štětcem nebo konečky prstů zapracujte prášek do vlasů.

Upozornění: Pro správný výsledný efekt používejte pouze na suché vlasy.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Colloidal Oatmeal, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Diatomaceous Earth, Calcium Silicate, Fuller´s Earth/Solum Fullonum, Silica, Calcium Propionate, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides Brown (CI 77492), Iron Oxides Yellow (CI 77492), Iron Oxides Brown (CI 77491), Red Iron Oxide (CI77491), Black Oxide (CI77499)

Barva: červená

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Typy vlasů: barvené vlasy, normální vlasy

Výrobce: Jonathan Product , 979 Corporate Blvd., MD 21090 Baltimore Spojené Státy Americké, tel: 1.888.228.4247, http://www.jonathanproduct.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: